بادام درختی بو داده، امروزه در کارخانه ها و شرکت های بزرگ، توسط برند معروف و شناخته شده فدک، تولید می‌گردد. در واقع، معمولاً محصولات تولیدی، دارای طعم و مزه بسیار خوب و دلنشینی بوده و از لحاظ کیفی، در سطح بالایی قرار داشته است. همچنین، این محصولات، به صورت کلی وارد بازار می شوند و قیمت مناسبی دارند.

 

 

صادرات انواع بادام درختی بوداده

نحوه بو داده کردن بادام درختی

 

روش های مختلفی جهت بو داده کردن بادام درختی وجود دارد که در اینجا، چند مورد از این روش ها را بررسی می‌کنیم تا مشتریان و خریداران بتوانند، به راحتی این محصولات را تهیه کرده و از مزایای این محصول با کیفیت نهایت بهره کافی را ببرند.

 

اولین روش جهت بو داده کردن این محصول، این است که از قبل، بادام را درون آب و نمک و همچنین سایر ادویه جات مانند؛ فلفل قرمز خوابانده، سپس مقدار بسیار ناچیزی پودر سیر به آنها اضافه می کنیم و بعد از ۲۴ ساعت، آنها را با استفاده از روغن های گیاهی، در میزان بسیار اندک تفت می دهیم و سرخ می کنیم تا بو داده شود. سپس، این محصولات را با قیمت مناسب مورد استفاده قرار می دهند.

 

روش بعدی تولید بادام کیلویی بو داده، این است که معمولاً این محصولات را درون فویل قرار داده و میزان مناسبی پودر کچاپ و همچنین نمک و فلفل اضافه می کنیم. سپس، فویل را به صورت محکم دور بادام می پیچیم و درون فر قرار میدهیم.

 

یکی دیگر از روش های بو داده کردن این محصولات، روش سنتی است که درون ماهیتابه های بزرگ، می‌ توانیم با استفاده از ادویه جات مناسب آنها را تفت دهیم که به همین جهت، محبوبیت ویژه‌ای در بین مشتریان و خریداران داشته و دارای خواهان و طرفداران بی شماری در بازار است.

 

 

نحوه بوداده کردن بادام درختی

توزیع مستقیم بادام کیلویی

 

توزیع بادام درختی، معمولاً به صورت مستقیم و بدون واسطه توسط، توزیع‌ کنندگان مختلف انجام می‌شود که تمامی آنها تلاش می کنند، محصولات خود را در بهترین و مرغوب ترین کیفیت و همچنین نازلترین قیمت، به بازارهای مختلف از جمله بازار های داخلی و خارجی توزیع کنند.

 

همچنین، بادام درختی بو داده را در اختیار مشتریان و خریداران قرار دهند تا به نوعی هم باعث جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان شده، هم با این اقدام، باعث رونق فروش محصولات خود نیز باشند.

 

لازم به ذکر است، توزیع کنندگان تلاش می کنند که با استفاده از وسایل حمل و نقل مخصوص، محصولات خود را به اقصی نقاط خاورمیانه ارسال کرده تا باعث جلب رضایت خریداران در کشور های خارجی نیز شوند.

 

صادرات بادام درختی بو داده، امروز توسط صادر‌ کنندگان مختلف انجام می‌ شود. تمامی آنها تلاش می‌ کنند، محصولات خود را بر اساس سفارش و درخواست مشتریان و همچنین، خریداران به بازار صادر کنند و با قیمت ارزان، در اختیار آنها قرار دهند تا با این اقدام، باعث جلب رضایت مشتریان باشند.

 

 

توزیع مستقیم بادام درختی کیلویی بوداده

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *