کارخانه تولید بادام درختی تلخ کوهی

بادام درختی تلخ، یکی از محصولات کشاورزی است. این نوع بادام، مصارف مخصوص خود را دارد و مزه این نوع به قدری تلخ است که قابل خوردن نمی‌باشد اما در صورت شیرین کردن (جوشاندن آن به دفعات با زمان مناسب ) می‌توان آن را در آجیل استفاده نمود. کارخانجات تولیدی بادام تلخ کوهی، این محصول را خریداری کرده و از آن برای مصارف گوناگون مانند: لوازم آرایشی بهداشتی، روغن بادام و… استفاده می‌کنند‌. فرآورده‌ های کارخانه فدک، یکی از معروف ترین برند در تولید روغن بادام تلخ می‌باشد.

 

کارخانه تولید بادام درختی تلخ کوهی

همه چیز در مورد بادام درختی تلخ

بادام درختی کوهی مانند بادام شیرین، مراحل رشد یکسانی دارند. اما بادام‌ ها کوهی کمی کوچکتر از بادام شیرین هستند. این محصول، در مناطق کوهی و به صورت بادام محلی یافت می‌شود . بادام تلخ را می‌توان با چندین بار جوشاندن، به بادام شیرین تبدیل کرد و آن را برشته کرد و در داخل آجیل خورد. باید توجه داشت که مدت زمان جوشیدن بادام خیلی زیاد نشود.

 

مثلا بادام تلخ را می توان با عسل خورد. از این رو علاوه بر اینکه از تلخی آن کاسته می‌شود، برای درد های داخلی بدن نیز مناسب است. همچنین، خوردن آن با گیاهان دیگر امکان پذیر می‌باشد اما در خوردن آن باید توجه داشت، تعدادی بسیار کمی در روز استفاده شود زیرا عوارض مصرف آن نیز زیاد است و ممکن است مشکلات گوارشی، تنگی نفس و مسمومیت ایجاد کند.

 

بادام تلخ کوهی در فصل بهار و تابستان قابل برداشت می‌باشد. افراد محلی از بادام تلخ شیرین شده در مصارف گوناگون استفاده می‌کنند مثلا: در آشپزی، درست کردن سرمه، در طب سنتی و… از ضماد و خمیر بادام تلخ نیز به صورت موضعی استفاده می‌شود. همچنین برای آبرسانی پوست و برای رفع چین و چروک نیز مناسب است. شما می‌توانید با خمیر بادام یک نوع ماسک درست نمایید.

 

همه چیز در مورد بادام درختی تلخ

عرضه کننده بادام درختی‌کوهی

افراد محلی با برداشت بادام تلخ کوهی از محل زندگی خود و عرضه بادام درختی به خریداران عمده، باعث می‌شوند که بادام ها را به کارخانجات برده و در آن جا به فرآورده‌ های مختلف تبدیل کنند. شرکت ما با نام تجاری فدک، در زمینه تولید روغن تلخ کوهی سابقه‌ای چند ساله دارد و می‌تواند، نیاز مشتری را فراهم آورد.

 

شما می‌توانید با استفاده آن در مدت زمان معین، انتظار خود را از روغن ما بر آورده سازید. شرکت ما این ضمانت را با خریدار می‌دهد که محصول را به صورت کاملا خالص در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد. برای خرید این محصول می‌توانید، به لینک مربوطه مراجعه کنید.

 

عرضه کننده بادام درختی کوهی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *