بادام درختی تلخ، یکی از مغز های مغذی می باشد که دارای فواید درمانی زیادی می باشد و جنبه خوراکی ندارد. مغز این بادام به خاطر داشتن مواد شیمیایی و سمی، دارای مزه تلخی می باشد این محصول دارای طبع گرم می باشد.

 

صادرات عمده بادام درختی تلخ کیلویی

نکات مهم در مورد بادام درختی تلخ

بادام درختی تلخ کیلویی، در دو نوع بادام شیرین که خوراکی می باشد و بادام تلخ که خوراکی نیست و جنبه دارویی دارد و از روغن این بادم به صورت حرارت دیده می توان به عنوان دارو استفاده کرد. حرارت خاصیت سمی بودن آن را خنثی می کند. از خواص این بادام، می توان گفت مصرف کمی از روغن حرارت دیده آن  برای یبوست و همچنین سرفه های شدید از جمله سیاه سرفه مفید و خوردن مقدار کمی از آن با عسل برای پاکسازی کبد مفید می باشد.

از این روغن بادام، برای دردهای مفصلی و ماساژ استفاده می کنند. برای درمان اگزما و ترک های پوستی و همچنین برای از بین بردن موخوره نیز از روغن بادام  استفاده می کنند. همچنین، برای درمان زخم های عفونی و سیاهی دور چشم و جای جوش و سوختگی استفاده می کنند.

برای تهیه انواعی صابون، شامپو، شوینده بدن و لوسیون های زیبایی  از روغن بادام استفاده می کنند. روغن این بادام، بهتر است در جای خشک و خنک نگهداری شود تا از فاسد شدن آن جلوگیری شود. این بادام درختی، صادراتی به حساب می آید و  به سایر کشورها برای تولید مواد آرایشی و زیبایی صادر می شود.

خوردن ۷ تا ۱۰ عدد از این بادام،  فرد را مسموم میکند و شاید هم منجر به مرگ شود. این محصول، در مصارف پزشکی و لوازم آرایشی نقش مهمی دارد برای همین صادرات این محصول به سایر کشورها به صورت کیلویی و مغز شده و یا با پوست صورت می گیرد.

نکات مهم در مورد بادام درختی تلخ

مرجع فروش بادام درختی

برای خرید روغن بادام تلخ، بهتر است آن را از روغن کشی های معتبر خریداری کنید و یا از عطاری های شناخته شده این محصول را تهیه کنید. خیلی از افراد سود جو هستند که این روغن را با روغن های هسته زرد آلو مخلوط و به بازار عرضه می کنند.

بنابراین می توانید، آن را به صورت بادام درختی کیلویی خریداری کنید و از افراد با تجربه بخواهید که روغن آن را برای استفاده دارویی برای شما استخراج کنند تا مطمئن تر باشد. بادام درختی، به صورت کیلویی در بازار های داخلی و خارجی خرید و فروش می شود. از این رو  این محصول را می توانید، از سایت های اینترنتی معتبر و در حال حاضر خریداری کنید.

مرجع بادام درختی تلخ کیلویی، کشاورزان هستند که این محصول را به شرکت های تولید کننده به صورت عمده می فروشند و این شرکت ها آن را در بازار فروش عرضه می کنند.

 

مرجع فروش بادام درختی کیلویی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *