بادام درختی خام شاهرودی بدون پوست | عمده

بادام درختی خام شاهرودی بدون پوست | عمده


بادام درختی شاهرودی ، مغزی خوش طعم از دسته محصولات خشکباری است که بیشترین میزان مصرف آن بعنوان اجیل می باشد. این محصول، به شکل های مختلف از جمله بدون پوسته ارائه می شود. بادام بدون پوست، ماده اولیه برای تولید انواع محصولات غذایی و آرایشی است.

بادام درختی خام شاهرودی بدون پوست | عمده
بادام درختی خام شاهرودی بدون پوست | عمده

بادام یک ملین عالی:

بادام درختی خام، دارای خواص بسیار زیادی است و از بهترین و پرخاصیت ترین مغز های جهان به شمار می رود که موارد استفاده از آن به ده ها مورد می‌رسد.

این محصول، دارای مقادیر قابل توجهی روغن است اما نوع روغن موجود در این میوه خام، از نوع غیر اشباع و با درجه ویسکوزیته مناسب است که دارای خواص و فواید بسیار زیادی برای سلامتی است.

خاصیت ملین بادام درختی خام، ناشی از روغن موجود در آن است که باعث می شود از یبوست جلوگیری شده و مواد غذایی موجود در دستگاه گوارشی به راحتی از آن عبور می کنند. به این ترتیب، این مغز می تواند در سلامت دستگاه گوارش بسیار موثر و مفید باشد.

بادام درختی خام شاهرودی بدون پوست | عمده
بادام درختی خام شاهرودی بدون پوست | عمده

این محصول با خاصیت ملین خود، می تواند جایگزین بسیار عالی برای انواع دارو های شیمیایی باشد که در درمان یبوست مورد استفاده قرار می گیرند و دارای عوارض زیادی در کوتاه مدت یا بلند مدت برای سلامتی بدن می باشند.

 

بادام خام شاهرودی بدون پوست، از انواع مختلف این محصول می باشد که عرضه مستقیم آن توسط گروه بازرگانی فدک به هر نقطه از کشور و خارج از کشور انجام می شود.

ما نیز در مجموعه بازرگانی فدک اماده راهنمایی شما هستیم تا بتوانید بهترین تجربه خرید را در زمینه بادام و خشکبار داشته باشید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

محتوای زیر به شما در یک خرید خوب کمک خواهد کرد:

خرید عمده بادام درختی مامایی صادراتی

شرکت عرضه بادام درختی بدون پوست ارزان

پخش کننده بادام درختی صادراتی

قیمت توت خشک سفید مشهدی | بهمن ماه 1401 | گروه فدک

 

بادامبادام درختی منقابادام درختیبادام درختی صادراتیبادام درختی پرک شدهبادام درختی شیرینبادام درختی صادراتیبادام مامایی خوشه ایخشکبار مغز بادام درختیمغز بادام درختی اعلا

از کجا بادام بخریماز کجا بادام درختی بخریمانواع مغز بادام درختی ایرانیبادامبادام درختیبادام درختی پرک شدهبادام درختی خشکبادام درختی درجه یکبادام درختی صادراتیبادام درختی عمده ارزانبادام درختی فدکبادام درختی ممتازبادام کاغذی درجه یکبازرگانی بادام درختیپرک بادام درختی درجه یکخرید بادامخرید بادام درختیخرید بادام درختی سنگیخرید بادام درختی ماماییخرید عمده بادام درختیخلال بادام درختی لوکسقیمت بادام درختی سنگیقیمت بادام درختی ماماییقیمت بادام روغن گیریقیمت پرک و خلال بادام درختیقیمت مغز بادام درختی صادراتیقیمت مغز بادام شاهرودیقیمت مغز بادام مامایی درجه یکلپه بادام جهت روغن گیریمغز بادام درختی افغانمغز بادام درختی شیرینمغز بادام درختی مامایی درجه یکمغز بادام درختی ممتازمغز بادام سنگی درجه یکمغز بادام شاهرودی درجه یک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *