مغزی آجیل

بهترین بادام درختی ریز پوست کنده با بهترین کیفیت ممکن به صورت مغز شده، جهت مصرف غذایی و دارویی روانه بازارهای داخلی و خارجی می شود. از این رو صادرات بادام در مقادیر مختلف و طبق سفارش های دریافتی از بازار دیگر کشور ها، صورت می گیرد. فروش این کالا به صورت صادرات، با ارزآوری قابل توجهی به داخل کشور همراه است. از سوی دیگر، حمایت از تولید کننده و کشاورز داخلی را نیز به همراه دارد.

مغزی آجیل

بررسی کیفیت بادام درختی ریز پوست کنده

بادام درختی، نوعی میوه با خاصیت فراوان است که بومی آسیای مرکزی می باشد. این میوه، دارای پوسته سختی است. در زمانی که روی درخت است سبز رنگ بوده اما پس از جمع آوری و خشک شدن پوسته سبز از آن جدا شده و به صورت بادامی که دارای پوست سخت می باشد، باقی می ماند.

 

درخت بادام تا ارتفاع ده متر نیز قابلیت رشد دارد. نوعی از آن که خودروست ارزن نامیده می شود. ایران، یکی از تولید کنندگان برتر در جهان می باشد. اما مقاوم اول تولید را ایالت متحده آمریکا بر عهده دارد که دارای بیشترین میزان تولید می باشد.

 

بادام انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

  • بادام منقا یا پوست کاغذی که به دلیل نازک بودن پوست به این نام خوانده می شود.

 

  • بادام مامایی یکی از انواع دیر گل می باشد. یکی از خصوصیات بارز آن، مقاومت بالا در برابر آفت های مختلف می باشد. چربی این نوع بادام نیز بالاست و از این رو برای تهیه انواع محصولات آرایشی و بهداشتی و تولید صابون به کار می رود.

 

  • بادام سنگی که به سبب پوسته سختی که دارد به این نام عنوان می شود. بادام سنگی به صورت دیم نیز قابل کشت است و از این رو در برابر کم آبی مقاوم می باشد.

 

  • بادام ربیع که شباهت بسیاری به بادام سنگی دارد.

 

  • بادام سفید که به دلیل داشتن مغزی سفید، به این نام خوانده شده است. مفز این نوع بادام سفید بوده و از انواع مرغوب و با کیفیت بادام به شمار می رود.

 

تمامی ارقام بادام نام برده شده از جمله بادام درختی ریز پوست کنده را می توان، هم به صورت خام و هم به شکل شور و بو داده شده مورد استفاده قرار داد. بنابراین با بهترین کیفیت ممکن تهیه و روانه بازار های مصرفی می شوند.

بررسی کیفیت بادام درختی ریز پوست کنده

راهنمای انتخاب بادام‌درختی ریز پوست‌کنده

بادام درختی پوست کنده، یکی از انواع خشکبار و میوه های با ارزش غذایی فراوان است. بخشی از مواد مغذی موجود در آن عبارت است از: این محصول، کاهش دهنده سطح چربی های بد خون از جمله ال دی ال می باشد. در نتیجه تضمین کننده سلامت قلب و عروق است.

ویژگی بادام درختی ریز به گونه‌ای است که از آن هم افراد چاق برای کاهش وزن و هم افراد لاغر به منظور کاهش وزن می توانند استفاده کنند. در این جا لازم به ذکر است که دستور العمل استفاده از بادام در هر یک از موارد چاقی یا لاغری، خاص می باشد که ضرورت دارد افراد از این دستور تبعیت نمایند.

 

ریبو فلاوین و ال کارنیتین، از جمله عناصر موجود در بادام است که موجب تقویت سلول های مغزی شده و از بیماری های مربوط به حافظه مانند آلزایمر پیشگیری می نماید.

 

بادام، دارای ویتامین ای و آنتی اکسیدان های قوی که بهبود گردش خون را به دنبال دارد. در نتیجه، موجب عملکرد اندام های مختلف بدن می شود. از سوی دیگر، آنتی اکسیدان ها از تشکیل رادیکال های آزاد جلوگیری می کند و سلول های سرطانی را از بین می برند.

 

موارد فوق، تنها بخشی از خواص موجود در بادام را نشان می دهد. از این رو لازم است تا بهترین نوع و مرغوب ترین نوع بادام تهیه شده را مورد مصرف قرار گیرد. از این رو به منظور انتخاب بادام با کیفیت، به تازگی آن توجه شود.

 

تازگی بادام درختی ریز را، با مزه کردن مغز آن به سادگی می توان فهمید. از این رو بادام های تازه، طعم شیرینی دارند و این محصول فاقد هر گونه بوی ماندگی است. از این رو با تهیه مغز بادام تازه می توان، از خواص شگفت انگیز آن بهره مند شد.

 

راهنمای انتخاب بادام درختی ریز پوست کنده

فروشنده انواع بادام درختی ریز پوست کنده

انواع بادام درختی پوست کنده ریز، توسط فروشنده های آن به گونه های مختلف به فروش می رسد. مثلا نوعی از فروش بادام درختی و در گام اول فروش عمده است که موجب عرضه آن در حجم بالا می شود.

 

ترکیبی از مغز بادام و خرما و مصرف به شکل روزانه، سبب درمانی موثر در جهت آرتروز و بیماری های مفاصل می باشد. این دستوری است که در طب سنتی توصیه بسیاری به استفاده از آن شده است. از این رو کسانی که از مشکل آرتروز رنج می برند، می توانند با استفاده از این دستور ساده و ارزان به بهبود خود کمک کند.

 

به این منظور، خریداران عمده با عمده فروش تماس گرفته و در مورد قیمت روز و قیمت خرید کلی و عمده اطلاعات لازم را کسب می نمایند. بر این اساس، خریدار پس از بررسی قیمت سفارش خود را به فروشنده اعلام می دارد.

 

سپس طبق توافق انجام شده، بادام خریداری شده در مکان مناسب تحویل گرفته می شود. گونه دیگری از فروش نیز، ممکن است از طریق شبکه آنلاین یا شبکه مجازی باشد که در این صورت نیز مقدار مورد نظر در سامانه ثبت شده و طبق آدرس دریافتی به محل ارسال می شود.

لازم به ذکر است که در فروش عمده، معمولا قیمت فروش بادام درختی صادراتی یا دیگر ارقام آن قیمت کمتری نسبت به نرخ فروش آن در بازار می باشد.

فروشنده انواع بادام درختی ریز پوست کنده

توزیع مستقیم بادام درختی ریز پوست کنده

یکی دیگر از شیوه های فروش بادام درختی، توزیع مستقیم است. در این شیوه، قیمت خرید به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش می یابد. در این شیوه به دلیل حذف واسطه ها، قیمت فروش ارزان تر تمام شده و بهترین شیوه خرید می باشد.

 

از این رو با در نظر گرفتن کیفیت بادام درختی پوست کنده می توان، این محصول را از طریق مرکز توزیع مستقیم خریداری نمود. به این ترتیب فروشنده می تواند امکانات مختلفی را برای خریدار فراهم کند که از آن، جمله ارسال به آدرس مورد نظر خریدار می باشد.

 

از سوی دیگر، خریدار نیز که ممکن است صاحبان کارخانجات تهیه کننده مواد غذایی باشد، با اعلام میزان مورد نیاز، امکان خرید و تولید ارزان تر زیر مجموعه‌ای از مواد مختلف غذایی را فراهم می سازند که در نهایت به دست مشتریان مصرف کننده با قیمت ارزان تر و مناسب تری می رسد.

توزیع مستقیم بادام درختی ریز پوست کنده

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *