آجیل اعلا

مراکز خرید بادام درختی سبز درجه یک، محصولی با کیفیت مطلوب و درجه یک با قیمتی مناسب را در اختیار متقاضیان مصرف این نوع بادام قرار می دهد. انواع بادام درختی درجه یک را می توان، به گونه های مختلف و به شیوه های گوناگون از فروشگاه و مرکز خرید تهیه کرد. بادام یکی از انواع آجیل و خشکبار پر مصرف می باشد و به عنوان یک میان وعده قابل استفاده در تمامی سنین می باشد.

 

آجیل اعلا

بادام درختی سبز چگونه نگهداری می شود؟

بادام، نام درختی است که ارتفاع آن از چهار تا ده متر را در بر گرفته است. میوه آن شامل گونه های مختلفی می شو د که هر کدام خصوصیات خاص خود را دارند.

تمامی انواع بادام درختی که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد، در ابتدا به صورت سبز رنگ می باشند. سپس در اثر گذشت زمان، پوسته سبز آنها سخت می شود و مغز داخل شان شکل می گیرد.

انواع بادام درختی سبز تازه عبارت‌اند از:

  • بادام سنگی که به دلیل سخت و سفت بودن به این نام خوانده شده است. مهمترین خصوصیت آن مقاومت بالا در برابر انواع آفات گیاهی می باشد.
  • بادام سفید از انواع بادام با مغز سفید است.  این مغز طعم خوبی داشته است. برای تهیه مواد خوراکی مختلف قابل استفاده است.
  • بادام منقا که از نوع بادام کاغذی است. پوست سخت بیرونی آن به راحتی قابل شکستن بوده و طعم شیرینی دارد.
  • بادام ربیع از بادام هایی است که در برابر سرما و آفات مختلف مقاومت لازم را داشته و گونه مرغوبی از بادام به شمار می رود.
  • بادام مامایی که یکی از ارقام صادراتی بادام است. اگر چه دیر گل است اما میوه زودرسی داشته و در برابر آفت های مختلف نیز مقاومت لازم را دارد.

تمامی ارقام بادام درختی، در ابتدا به صورت سبز رنگ هستند. پس از جمع آوری از درخت خشک می شود. سپس از پوسته داخلی جدا می شوند. بادام های سبز را می توان پس از خریداری در یخچال با دما های پایین نگهداری کرد. این نوع نگهداری، موجب ماندگاری آن در مدت زمان بیشتری شده و عمر مفید آن را افزایش می دهد.

بادام درختی سبز چگونه نگهداری می شود؟

فواید مصرف بادام درختی‌سبز برای سلامتی پوست

بادام درختی سبز، یکی از میوه هایی است که توصیه های بسیاری نسبت به مصرف آن شده است. این سفارش ها، به دلیل فواید زیادی است که این میوه در خود دارد است. مثلا یکی از فواید آن، سلامت پوست و شادابی آن می باشد.

 

با مصرف بادام، می توان از خارش های پوستی و حساسیت های ناشی از آن نظیر اگزما جلو گیری کرد. در کودکانی که دچار مخملک و سرخک شده‌اند نیز، می توان روغن بادام را به پوست آنها مالش داده و پوست آنها را آرام ساخت.

همچنین لکه های پوستی ایجاد شده روی صورت را، می توان به شکل ترکیبی از بادام و سرکه و تهیه ضماد از آن از بین برد. این پماد روزی چندین بار روی پوست مالیده می شود و بر طرف کننده و روشن کننده صورت می باشد.

 

به جز موارد ذکر شده و نقشی که بادام در سلامت پوست بر عهده دارد، می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

 

  • بادام درختی سبز منبعی غنی از فیبر است. حرکت مواد را در روده بزرگ تسهیل می کند. از این رو برای از بین بردن یبوست گزینه بسیاری مناسبی می باشد.
  • همچنین برای از بین بردن یبوست بهترین روش درمان استفاده و مصرف بادام درختی است. به صورت روزانه و محدود مصرف آن توصیه می شود. به این ترتیب چربی موجود در بادام نه تنها برای یبوست و حرکت روده ها مفید می باشد بلکه سبب چربی سوزی نیز می شود.
  • آرتروز و درد های مفصلی را به سادگی و در دسترس ترین روش ممکن، می توان درمان نمود. به این منظور مخلوطی از آرتروز و خرما را به تعداد پنج عدد خرما و ده عدد بادام مخلوط نموده و مورد مصرف قرار می دهند.

فواید مصرف بادام درختی سبز برای سلامتی پوست

فروشنده عمده بادام درختی سبز درجه یک

درختی با برگ های بیضی شکل و سبز رنگ که ارتفاع آن تا ده متر نیز می رسد، بادام نام دارد. این میوه، قبل از این که به بار بنشیند گل هایی در آن ظاهر می شود که به شکل شکوفه بوده و پس از طی کردن مراحل مختلف به بادام تبدیل می شود.

 

هر بادام درختی سبز، از چندین پوسته و مغز داخلی تشکیل شده است. پوسته های خارجی این میوه، سخت می باشد. قسمت داخلی آن، نرم می باشد. برخی ارقام آن پوسته سختی دارند که به بادام سنگ معروف بوده و برخی دیگر، ارقام بادام کاغذی هستند که به راحتی با دست می توان پوست آن را جدا کرد.

 

فروش بادام درختی درجه یک و با کیفیت، توسط فروشنده در مقادیر مختلف صورت می گیرد. برای خرید عمده، تماس با فروشنده بهترین روش ممکن است. در این روش، می توان با فروشنده در مورد مقدار خرید و قیمت روز بادام درختی سبز صحبت کرد و به عقد قرار داد خرید پرداخت.

 

گاهی اوقات فروشنده ممکن است خود عمده فروش یا کشاورز تولید کننده باشد که در این صورت، عرضه بادام درختی با بهترین کیفیت ممکن انجام می گیرد.

 

در عمده فروشی که کشاورز تولید کننده خود فروشنده است، به دلیل حذف واسطه ها قیمت خرید کاهش یافته و امکان خرید ارزان تر فراهم می شود. به این ترتیب، می توان مقدار خرید خود را به فروشنده عمده سفارش دهید و فرآورده را با نرخ روز و به قیمت عمده فروشی خریداری نمود.

فروشنده عمده بادام درختی سبز درجه یک

توزیع مستقیم بادام درختی سبز درجه یک

بادام درختی درجه یک سبز را می توان، از مرکز توزیع مستقیم خریداری کرد. برای این منظور، با مراجعه به مرکز توزیع مستقیم امکان خرید ارزان آن فراهم می شود.

 

در این شیوه، به دلیل حذف واسطه ها فروش بادام سبز را به صورت کلی و عمده می توان انجام داد و در مکان مورد نظر تحویل گرفت. گاهی اوقات، خریداران با فروشنده یا تولید کننده بادام درختی درجه یک وارد قرار داد می شوند و محصولات آنها را خریداری می کنند.

 

به این ترتیب امکان خرید بادام با کیفیت و تازه با قیمت مناسب و ارزان در مقدار مورد نظر، فراهم می شود. سایت ها و شبکه های فروش نیز، به عرضه بادام درختی سبز تازه کمک زیادی می نمایند.

 

در این شیوه نیز ممکن است امکان خرید مستقیم برای خریدار فراهم شود. در شبکه های فروش می توان، شاهد اطلاعاتی نظیر فروشنده، قیمت روز فروش، آمار های تولید و آخرین اخبار در این حوزه بود که هر یک از ارزش اطلاعاتی خود برخوردار می باشند که مطالعه آنها برای خریدار خالی از فایده نخواهد بود.

توزیع مستقیم بادام درختی سبز درجه یک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *