بادام درختی شیرین

فروش کلی بادام درختی شیرین در بازار این محصول، در انواع بادام های کاغذی و بادام های معمولی و … به بازار عرضه می شود. همچنین  به دلیل فروش عمده محصولات، می توان گفت قیمت آن کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد. بادام درختی شیرین آجیلی، پر طرفدار است که در دو نوع بو داده و یا بدون بو در بازار موجود می باشد.

 

 

 

فروش کلی بادام درختی شیرین در بازار

مزایای مصرف بادام  برای بارداری

 

بادام، محصولی کاملا مناسب برای افراد در تمامی سنین به شمار می رود و افراد در سنین کودکی، جوانی، نوجوانی، پیری و … از استفاده این محصول سود می برند. استفاده از بادام درختی برای زنان باردار نیز، اثرات بسیار خوبی دارد و باعث بهبود حال کلی جنین و مادر می شود. از جمله مزایای استفاده از بادام درختی شیرین در دوران بارداری، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

  • استخوان های مقاوم تر: طبق تحقیقات انجام شده، در هنگام بارداری جنین به میزان کلسیم بسیار زیادی برای رشد و پرورش هرچه بهتر استخوان ها خود نیاز دارد. بادام با دارا بودن میزان کلسیم فراوان، می تواند به رشد بهتر استخوان ها در جنین کمک نموده و میزان کلسیم مورد نیاز برای بدن آنها را فراهم آورد. همچنین به زنان باردار کمک می کند تا در دوران بارداری دچار پوکی استخوان و یا خرابی دندان ها نشوند.

 

  • کمک به تناسب اندام بهتر: در دوران بارداری، زنان به صورت متوسط باید ۸ تا ۱۴ کیلوگرم وزن اضافه کنند. این در حالی است که برخی از زنان به دلیل داشتن اشتهای کاذب در هنگام بارداری، ممکن است . تا ۲۰ کیلوگرم نیز اضافه وزن پیدا کنند. این امر هم برای مادران و هم نوزادان بسیار مضر است. استفاده از بادام درختی، هورمون گرسنگی را کاهش داده و افزایش وزن را تا حد مجاز در بارداری کمک می کند.

 

  • رفع کمخونی: کمخونی یکی از بیماری های اجتنای ناپذیر در زنان باردار است که با استفاده از بادام تا حدود زیادی درمان می شود.

 

 

مزایای مصرف بادام  برای بارداری

عرضه عمده بادام درختی در سال ۹۹

 

عرضه بادام درختی شیرین در سال ۹۹، توسط کشاورزان و باغداران به صورت عمده انجام می پذیرفت. از این میان، تنها حدود ۱۰ درصد از بادام ها پوست نازک و بقیه بادام ها، دارای پوستی کلفت بودند.

 

در سال ۹۹ که سالی جهانی برای بیماری کرونا به شمار می رفت، عرضه بادام به صورت جزئی و کلی در ابتدای سال بیشتر به صورت حضوری انجام می پذیرفت. اما با توجه به شیوع بیماری کرونا، بسیاری از عرضه کنندگان و فروشندگان این محصول کم کم روی به روشهای فروش غیر حضوری آوردند.  امروزه در اکثر موارد، بادام درختی شیرین به صورت غیر حضوری توسط فروشندگان اینترنتی انجام می شود.

 

سایت ما به عنوان یکی از پایانه های عرضه بادام درختی، این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

 

 

عرضه عمده بادام درختی در سال 99

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *