اجیل خشک

هم اکنون پخش و عرضه بادام درختی مامایی صادراتی به صورت مستقیم میسر گردیده. از این رو می توانید، از بهترین رقم بادام درختی بهره مند شوید. لازم است بگوییم، به طور کلی بادام درختی از جمله محصولاتی است که ارقام متعددی را شامل گشته و در این بین، رتبه اول از آن بادام مامایی می باشد. با توجه به اینکه این محصول از ارقام سالم و بدون آفت به شمار می آید لذا کیفیت برتر را نصیب خود نموده، به همین دلیل هم به عنوان بادام درختی صادراتی به بازار های خارجی راه یافته است.

اجیل خشک

بادام درختی مامایی صادراتی چه مشخصاتی دارد؟

در معرفی یکی از بهترین مغزیجات که با استقبال بالایی از سوی مصرف کنندگان روبرو گشته، می توان بادام را نام برد. این محصول به طور کلی، به دو نوع بادام درختی و بادام زمینی طبقه بندی شده. بنابراین اگر بخواهیم این دو محصول را رتبه بندی نماییم، بی شک رتبه برتر و نخست از آن بادام درختی خواهد بود که حتی از لحاظ قیمتی هم نسبت به بادام زمینی در پله‌ای بالاتر قرار دارد.

 

اما محبوبیت آن باعث چشم پوشی خریداران روی نرخ این محصول شده است. به راستی برازنده انتخاب بوده و قرار گرفتن آن در صدر صادرات، شایسته این محصول می باشد. گفتنی است این بادام درجه یک با برخورداری از چنین مشخصاتی است که توانسته، به بهترین رتبه فروش از بین بادام های دیگر دست پیدا کند:

 

  • یکی از علل مهم و اساسی که باعث شده تا کیفیت بادام مامایی بیش از ارقام دیگر بادام درختی باشد، این است که درخت متعلق به این محصول، مقاوم ترین درخت در برابر آفت و بیماری بوده و لذا طبیعی است که محصولات به عمل آمده از آن هم، در نهایت مرغوبیت قرار داشته باشند.

 

  • مشخصه دیگری که به بادام درختی مامایی تعلق داشته و لازم است به آن اشاره کنیم، این بوده که این محصول از درصد چربی بیشتر نسبت به ارقام دیگر بهره برده و چربی بیشتر بادام، یک پوئن مثبت برای آن به شمار می آید که هر چقدر بیشتر باشد، باعث بروز کیفیت بهتر از این محصول خواهد شد.

 

بادام درختی مامایی صادراتی چه مشخصاتی دارد؟

بهترین زمان برای برداشت بادام درختی مامایی

هر نوع محصولی اعم از بادام درختی، در زمان مشخصی کاشت و تولید و در زمان معینی هم در معرض برداشت قرار می گیرد، اگر تمامی این امور در زمان غیر مرتبط و نامناسب صورت گیرند، نتیجه‌ای جز ضرر نداشته و بازدهی‌ای از محصول را شاهد نخواهیم بود.

 

اما انتخاب یک زمان مناسب و درست، چه در رابطه با کاشت بادام و چه در خصوص برداشت آن، می تواند به بیشترین میزان بازدهی منتهی شده و منافعی را هم برای کشاورزان که زحمات زیادی را بابت آن کشیده‌اند، به ارمغان بیاورد.

 

حال در ادامه می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که بهترین زمان برای برداشت بادام درختی اعم از بادام مامایی کدام است؟ در جواب باید بگوییم این میوه زمانی خبر از برداشت می دهد که پوست سبز رنگ بادام تبدیل به پوسته‌ای قهوه‌ای شده و شکافی هم در آن ایجاد گردد. این نشانه، یعنی اینکه بادام مورد نظر رسیده و حالا کاملاً آماده جهت برداشت خواهد بود.

 

به عبارت دیگر، باید بگوییم زمانی که بادام درختی روی همان درخت خشک می شود، بهترین زمان برای برداشت آن بوده و عملیات برداشت این محصول هم به دو صورت کلی امکان پذیر می باشد.

یکی از آنها، روش دستی و ساده است و دیگری اشاره به روش مکانیزه دارد که با تکیه بر دستگاه ها و ماشین آلات بادام چین انجام گرفته و پروسه برداشت را آسان تر و سریع تر می سازد،. اما با توجه به استفاده از ماشین آلات مورد استفاده، هزینه برداشت به این طریق کمی بیشتر بوده که البته در برابر سهولت و سرعت آن واقعاً ارزشش را خواهد داشت.بهترین زمان برای برداشت بادام درختی مامایی

توزیع کننده بهترین بادام درختی

از میان انواع بادام درختی موجود در بازار فروش، محصولی که میوه هایش بیشترین کیفیت را به همراه داشته‌اند، بادام مامایی بوده و بی جهت نیست که نسبت به بادام های دیگر از ارزش تجاری بیشتر برخوردار گشته است. یعنی علاوه بر درخشش خوب این محصول در بازار داخلی، در بازارهای جهانی نیز غوغایی به پا کرده و به عنوان بادام درختی صادراتی و اعلا به شدت توجه مشتریان خارجی را به خود جلب نموده است.

 

البته باید بگوییم در کنار کیفیت بی نظیر این محصول، عوامل دیگری هم در افزایش فروش آن در تمام حوزه های داخلی و حوزه های خارجی نقش داشته‌اند که آن هم مزه شیرین این محصول و همچنین نسبت به محصولات دیگر، درصد مغز بیشتری را هم دارا می باشد. لذا اگر بخواهیم تمامی این امتیازات را مانند یک جورچین در کنار هم بچینیم، به علت محبوبیت بیش از پیش بادام مامایی پی خواهیم برد.

 

حال با توجه به تقاضای بسیاری که از سوی مشتریان داخلی و خارجی سمت این محصول روانه گشته، با افزایش توزیع بادام مامایی از سوی برترین مراکز توزیع کننده بادام می باشیم. مانند این مرکز که در راس برترین مجموعه های توزیع کننده بادام درختی قرار داشته و اقدام به ارائه و فروش بادام مامایی صادراتی در طعم و مزه های متفاوت و همراه با بهترین برند ها مانند «بادام مامایی فدک» نموده و سعی در تامین نیاز همه شما عزیزان به بهترین شکل ممکن دارد.توزیع کننده بهترین بادام درختی مامایی صادراتی

فروش عمده بادام درختی مامایی صادراتی

بادام درختی مامایی صادراتی، حالا با تمام محاسنی که در خود جمع آوری نموده، توانسته بیشترین آمار فروش را از خود در تمامی بخش ها به ثبت رساند که این موضوع نشان از پر فروش بودن این محصول است و باز هم گویای این است که از راه فروش عمده بادام درختی مرغوب مامایی، سود کلانی هم نصیب فروشندگان داخلی این محصول گشته و هم از آن صادر کنندگان بادام درختی خواهد شد.

 

به عبارت دیگر، باید بگوییم آن نوعی از بادام که توانسته هم در بین مصرف کنندگان به خوبی شهرت یافته و هم مرز های فروش را بشکافد، بادام درختی مامایی بوده که کمتری محصولی می تواند به رقابت با این بادام درجه یک بپردازد.

 

فروش عمده بادام درختی مامایی صادراتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *