درخت

امروزه در کشور ما، انواع مختلفی بادام درختی کاغذی با مدل های متفاوت و گوناگون تولید می شود. بادام درختی، به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم عرضه می شود. عرضه به صورت مستقیم، از باغداران صورت می گیرد و به صورت غیر مستقیم، از نمایندگی ها به فروش می رسد. بادام درختی ایرانی، به دو صورت عمده و جزئی به فروش می رسد و قیمت بسیار مناسبی دارد.

 

درخت

بایدها و نبایدهای نگهداری بادام درختی کاغذی

بادام درختی اعلا انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها، کاربرد و خواص بی نظیر خودشان را دارند. انواع بادام درختی، شامل بادام ربیع، منقا، سفید و بادام تلخ می باشد. یکی از بهترین بادام ها که طرفدار زیادی نیز دارد، بادام درختی مامایی می باشد که جزو بادام های صادراتی است. این نوع بادام، دیر گل می دهد و در برابر آفت ها بسیار مقاوم است. پوسته این بادام، به راحتی جدا می شود و در انواع غذاها به صورت خلال شده استفاده می شود. همچنین این بادام ها را در تهیه شیرینی ها و تزئین  آن استفاده می کنند.

بادام پوست کاغذی، یکی دیگر از بادام های خوشمزه می باشد که پوست چوبی آن بسیار نازک می باشد. این بادام، به راحتی و حتی ممکن است با فشار دست بشکند. بادام سنگی درختی، بسیار مقاوم در برابر نور و آب کم دارد و دارای پوستی بسیار محکم می باشد.

قیمت فروش بادام درختی در بازار در حال نوسان است. این امر به عواملی بستگی دارد مثل: آن محصول دارای چه مرغوبیتی است؟ دارای چه برندی است؟ تولید کدام شهر است؟ در چه تناژی و مقداری مشتری می خواهد؟ برای چه مصارفی مورد استفاده قرار میگیرد؟  برای چه کاری باید استفاده شود؟ این عوامل سبب می شود تا این محصول قیمت های مختلفی پیدا نماید.

از آنجا که منشا تولید بادام درختی کشور ایران است، کشت آن هم در سطح های وسیع در نقاط مختلف کشور در جریان است. بنابراین از انواع بادام درختی کشت شده در ایران می توان، به ارقام سنگی، کاغذی، شاهرودی، مامائی، سفید و غیره اشاره کرد. همچنین، دو نوع کاغذی و سفید آن از جایگاه برتر و شهرت جهانی برخوردار است.

 

 

بایدها و نبایدهای نگهداری بادام درختی کاغذی

خواص بادام درختی برای دوران بارداری

اما بادام درختی تازه در کجا مصارف بالایی دارد و برای چه منظوری استفاده میشود؟ بادام تلخ، از خانواده دانه های مغزیجات است، اما نمیتوان آن را جز آجیل به حساب آورد و با بادام شیرین فرق میکند. همچنین به خاطر وجود ماده‌ای به اسم اسید سیانیدرک، نمیتوان به عنوان خوراکی و آجیل از آن استفاده کرد. ولی در مصارف صنعتی و دارویی و بهداشتی و آرایشی به شدت استفاده می شود. از فواید بادام، میتوان به این موارد اشاره کرد. البته اینها بخشی از فواید بیشمار آن است:

بادام تلخ کوبیده شده را برای مصارف خانگی مانند: کم کردن درد های عضلانی، سردرد و همچنین برای از بین بردن لکه های صورت استفاده می شود. بنابراین کافی است بادام کوبیده را با مواد دیگری مثل گلاب یا سرکه مخلوط نمایید، سپس به محل مورد نظر بمالید. همچنین، برای مصارف دارویی مانند: افرادی که تنگی نفس و سردرد دارند، برای کلیه ها و رفع طحال، خارج کردن سنگ مثانه و سنگ کلیه، برای درمان درد گوش، تقویت بینایی و… استفاده می شود.

بادام تلخ کوبیده، در صنعت بهداشتی و زیبایی هم طرفداران زیادی دارد. همچنین، برای تولید کرم هایی که لکه ها را از بین می برند و همچنین ترک های پوست دست و پا را برطرف می کنند، استفاده می شود. همچنین برای درمان اگزما و مشکلات پوستی، به جایگاه خوبی رسیده است.

 

خواص بادام درختی برای دوران بارداری

فروشگاه مرکزی بادام درختی کاغذی اعلا

در جهان دو نوع درخت بادام درختی وجود دارد، یکی با گل های صورتی که حاصل آن بادام شیرین است و دیگری با گل های سفید که حاصلش بادام درختی تلخ می باشد. قبل از پدید آمدن بادام تلخ، اشخاص از بادام شیرین برای مصارف دارویی و بهداشتی استفاده می کردند. اما با پی بردن به خاصیت این درخت با گل های سفید که میوه آن به شدت و به طرز شگفت انگیزی پر از خاصیت است، دیگر به جای بادام شیرین از بادام تلخ برای مصارف دارویی استفاده می نمایند.

بادام تلخ، در بین بازار جای خوبی گرفته است. همچنین، تا به امروز تمام تولید کنندگان دارویی و بهداشتی و آرایشی، از بادام درختی تلخ مرغوب برای تولید استفاده می کنند. همواره آنها به دنبال منبعی می گردند تا به صورت عمده توزیع شود.  این اشخاص، میتوانند به صورت حضوری یا غیر حضوری و از طریق بستر اینترنت با خیال راحت این محصول ناب را از ما خریداری کنند.

قیمت بادام درختی بر اساس نوع رقم، نحوه عرضه، تقاضا، دیم یا آبی بودن و نوع بسته بندی تعیین می گردد. کارشناسانی که این قیمت را اعلام می دارند، معمولا تولید کنندگان اصلی آن هستند که با در نظر گرفتن تمامی هزینه های تولید و بسته بندی آن را در اختیار مراکز عرضه و فروش قرار می دهند. از این رو آنان نیز با جلب اعتماد و رضایت مشتریان مختلف خود نسبت به کیفیت، قیمت بسیار مناسب و منصفانه محصول، آن را به فروش می رسانند.

شایان ذکر است که خریداران بادام درختی، اغلب آن را به صورت فله‌ای تقاضا می کنند تا بتوانند با توجه به قدرت خرید خود، آن را تهیه و به مصرف برسانند.

 

 

فروشگاه مرکزی بادام درختی کاغذی اعلا

پخش مستقیم بادام درختی کاغذی اعلا

قیمت سفارش بادام درختی به عوامل مختلفی بستگی دارد و در بازه های زمانی مختلف دچار تغییراتی می شود. قیمت این محصول با توجه به کیفیت بادام، ریز و درشتی آن، مغز بادام، نوع بسته بندی محصول، شرایط آب و هوایی که در فراوانی یا کم بودن بادام در سال تاثیر گذار است. نوسانات ارزی نیز بر قیمت نهایی بادام تاثیر گذار است.

بنابراین نمی توان یک قیمت ثابت برای بادام در نظر گرفت. اما می توان با مراجعه به سایت و تماس با کارشناسان و مشاوران ما، از قیمت روز بادام آگاهی پیدا کرد و در صورت نیاز این محصول را سفارش داد. همچنین قیمت بادام، به عوامل مختلف دیگری هم بستگی دارد. قیمت بادام به کیفیت آن، نوع بسته بندی محصول، درجه یک یا درجه دو بودن، شیوه فروش و شرایط موجود در جامعه، بستگی دارد.

آخرین قیمت بادام مشخص نیست و قیمت آن دچار تغییرات است. بنابراین نمی توان یک قیمت ثابت برای بادام ارائه داد. اما گاهی سایت های اینترنتی و مشاوران و کارشناسانی که در آن مجموعه فعالیت می کنند، از اخرین قیمت روز بادام اگاهی دارند. بنابراین می توانید با آنها تماس بگیرید.

 

پخش مستقیم بادام درختی کاغذی اعلا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *