خشکبار اعلا

بادام در دو نوع تلخ و شیرین به فروش می‌ رسد که معمولاً بادام های درختی شیرین‌ تر، متقاضیان بیشتری دارند. دلیل آن هم این است که طعم آن ها، با مزاج اکثر افراد سازگاری دارد.

 

خشکبار اعلا

بادام درختی مرغوب را بهتر بشناسیم

بادام کیلویی، یکی از معروف ترین گونه از بادام ها در سراسر جهان هستند. از این رو بیشتر در ایران مورد مصرف واقع می شوند. به طور یقین، مرغوبیت بادام‌ درختی رابطه مستقیمی با تعداد متقاضیان این محصول دارد. بدان معنی که هر چقدر بادام درختی مرغوبیت بالاتری داشته باشد، به تبع آن تعداد متقاضیان آن افزایش پیدا می‌ کند.

به طور مثال برای شناسایی بادام درختی کیلویی که از کیفیت مطلوبی برخوردار است، می توانید آن را ببویید. بادام های درختی که مرغوبیت بی نظیری دارند، عطر ملایمی دارند.

به هیچ عنوان عطر تند و زننده‌ای از آن ها برخاسته نمی‌ شود. اگر بادام درختی را مشاهده کردید که عطر بسیار تند و زننده‌ای داشت، آن بادام درختی از نوع بادام های تلخ است و قابل خوراکی نیست و برای مصارف درمانی استفاده می‌ شود پس از خریدن آن اجتناب کنید.

با بررسی ضخامت غلاف بادام درختی نیز می‌ توان، مرغوبیت آن را تشخیص داد. به عنوان مثال، باید گفت هر چقدر بادام درختی پوست نازک تری داشته باشد، کیفیت دانه آن بالاتر می رود و درصد بیشتری از مغز آن را چربی تشکیل می‌ دهد. این گونه از بادام ها، نحوه مصرف آسانی دارند. زیرا غلاف کاغذی آن ها با کمی فشار دست شکسته می شود و می توان مغز پر فایده و خوشمزه آن را مصرف کرد.

 

بادام درختی مرغوب را بهتر بشناسیم.

موارد استفاده از بادام درختی سفید

بادام های درختی کیلویی که مغز کاملاً سفیدی دارند، به عنوان بادام درختی سفید معرفی می شوند. در واقع هر چقدر رنگ دانه این محصولات روشن‌ تر باشد، یعنی از کیفیت بیشتری برخوردار هستند . آن نمونه‌ هایی که به عنوان بادام زمینی های سفید معرفی می‌ شوند، از لحاظ کیفیت نسبت به سایر بادام های دیگر در درجه بالاتری قرار می‌ گیرند.

از بادام درختی سفید، استفاده های بسیار زیادی می‌ شود. اما برای بررسی موارد استفاده از این بادام، باید ابتدا ذکر کنیم که بادام های درختی در دو مدل بادام درختی تلخ و شیرین دسته بندی می‌ شود که معمولاً بادام درختی سفید تلخ، برای مصارف درمانی استفاده می‌ گردد و از آن برای تهیه روغن بادام و سایر فرآورده های درمانی بادام تلخ مصرف می‌ شود.

اما بادام شیرین سفید، مصارف گسترده‌ تری دارد. زیرا این بادام، به دلیل دارا بودن طعم شیرین و دلچسب می تواند، در بسیاری از مواد غذایی استفاده شود. اکثر شیرینی پزی ها و قنادی ها برای تهیه نمونه های مختلف شیرینی و بستنی ها از خلال بادام درختی سفید برای خوش‌ طعم کردن این محصولات و نیز تزیین آنها استفاده می کنند.

البته بادام درختی سفید نیز، در دستور پخت برخی از غذا ها استفاده می‌ شود . از همین جهت، رستوران ها و مراکز تهیه غذا بادام درختی سفید را در حجم انبوه خریداری می‌ کنند. بادام درختی سفید نیز به صورت خام مصرف می‌ شود. معمولاً مغز این بادام را، به صورت بو داده شده با سایر آجیل‌ های چهار مغز ترکیب می‌ کنند که موجب خوش رنگ تر شدن و خوش طعم تر شدن آجیل ها می گردد.

موارد استفاده از بادام درختی سفید

توزیع کننده بهترین بادام درختی کیلویی

بادام درختی، به صورت کیلویی توزیع می‌ شود. از همین جهت، قیمت آن نیز برحسب میزان وزن آن محاسبه می گردد. توزیع‌ کننده بهترین بادام درختی کیلویی، به این موضوع کاملا آگاهی دارد.  هر چقدر بادام‌ های مطلوب‌ تری را به دست مشتریانش برساند، به مرور زمان در بازار اعتبار بیشتری را کسب می‌ کند.

در نتیجه قبل از فروش بادام درختی و توزیع آن، ابتدا کیفیت این محصول را مورد سنجش قرار می‌ دهید. بادام‌ های مرغوب و منحصر به فردی را در لیست فروش خود قرار دهد. با فروش محصولات ممتاز، رضایت و اعتماد اکثریت مشتریان خود را جلب کند. مجموعه ما به عنوان توزیع کننده بهترین بادام درختی کیلویی در بازار ایران، فعالیت چشم گیری دارد و از روش های آنلاین برای توزیع مطلوب این مغز پر خاصیت استفاده می کند.

معمولاً بادام هایی که از مرغوبیت زیادی برخوردار هستند، جزو نمونه های استاندارد به حساب می‌ آیند و به عنوان بادام درختی صادراتی در بازار معرفی می شوند. زیرا این بادام ها به دلیل کیفیت و مرغوبیت مطلوبی که دارند، رضایت مشتریان خارجی را نیز جلب کرده‌اند و مشتریانی را در خارج از کشور حتی کشور های خارجی به خود جلب کرده‌‌اند و به عنوان یک محصول صادراتی وارد کشور های دیگر می‌ شوند. البته بادام درختی صادراتی به عنوان بهترین بادام ایران در داخل کشور مشتریان بسیار زیادی دارد. از همین جهت، این بادام جزو بادام های کمیاب محسوب می شود.

توزیع کننده بهترین بادام درختی کیلویی

صادرات کلی بادام درختی کیلویی

ایران، یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان بادام های درختی است. زیرا با توجه به شرایط آب و هوایی مناسبی که دارد، در اکثر نقاط این کشور بادام درختی پرورش می یابد.  بادام های ایرانی، از لحاظ کیفیت یک سر و گردن نسبت به بادام های خارجی مطلوب تر هستند. در نتیجه، در بازار جهانی این بادام ها جایگاه ویژه‌‌ای دارند و با توجه به این موضوع طبیعی است که سالانه صادرات کلی بادام درختی کیلویی صورت گیرد و این صادرات نیز سهم کوچکی در رونق گرفتن اقتصاد ایران بر عهده دارد.

 

در نتیجه تولید کنندگان این محصول سعی دارند تا سطح کیفیت تولیدات خود را افزایش دهند تا میزان فروش بادام های درختی را نیز به تبع آن افزایش دهند. برای شناسایی بادام‌ درختی مرغوب، شما باید مشخصات ظاهری این بادام را تحت نظر قرار دهید. با کمی دقت به راحتی می توانید میزان کیفیت این محصول را مورد سنجش قرار دهید.

البته برای صادرات کلی بادام های درختی، صادر کنندگان سعی دارند تا بهترین و استاندارد ترین گونه از این بادام ها را انتخاب کنند. زیرا این محصولات صادراتی، معرف اعتبار تجار و تولید کنندگان ایرانی هستند.

 

برای حفظ اعتبار ، این مراکز ایرانی در جهان باید کیفیت بسیار بالایی داشته باشند. البته این نکته را باید ذکر کرد که اکثر متقاضیان خارجی، تقاضای بادام درختی عمده را دارند. در نتیجه این بادام ها به صورت بسته بندی شده عرضه می‌ شوند و معمولاً در حجم انبوه و فله‌ای راهی بازار های جهانی می شوند.

 

به دلیل طعم منحصر به فرد، مصارف گسترده‌‌ای از آن به انجام می رسد. عمده فروشی بادام درختی کیلویی، یکی از روش هایی است که طی آن این دانه پر خاصیت در حجم بالا با قیمت مقرون به صرفه تر خریداری می شود. از همین جهت، عمده فروشی این محصول در بین تجار رواج بیشتری دارد.

 

صادرات کلی بادام درختی کیلویی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *