بازار خرید بادام درختی سبز

بادام درختی سبز در بازار، به چغاله بادام معروف است. این نوع بادام به صورت پوست ضخیم سبز با پرزهای خیلی کوتاه بوده و در زیر این پوست سبز، پوسته سفت و سخت بادام قرار دارد که به رنگ قهوه‌ای است. این محصول، با خواص مختلف خود با تقاضای زیادی از مصرف کنندگان رو به رو شده است.  این محصول، بازار خرید خوبی را دارا می‌باشد به طوری که شاهد رشد اخیر آن در بازار می‌باشیم.

 

بازار خرید بادام درختی سبز

بررسی خواص بادام درختی سبز

همانگونه که ذکر شد، بادام درختی سبز که به چغاله بادام نیز مشهور است، خواص مختلفی دارد که باعث جذب افراد زیادی به این بادام شده در ادامه به بیان اختصاری این خواص می پردازیم.

 

بادام درختی سبز، دارای خاصیت آنتی اکسیدان می‌باشد که می‌تواند سموم بدن را دفع نماید و سیستم ایمنی بدن را در برابر هر نوع بیماری، مخصوصا بیماری های ویروسی تقویت و ایمن نماید. همچنین می‌تواند، سبب رفع یا جلوگیری از بیماری شود. این نوع بادام، برای جلوگیری از سرطانی شدن معده نیز کاربرد دارد. به دلیل این که دارای ترکیبات اسیدی و ویتامین c می‌باشد که همین ترکیب، مانع آسیب رساندن به بافت معده و سرطانی شدن آن می‌شود.

 

افرادی که دچار بیماری اضافه وزن هستند و در فکر کاهش وزن خود می‌باشند، می‌توانند بادام درختی سبز را مصرف نمایند. به این دلیل که چربی این بادام، از نوع سالم است و چربی های اضافه بدن را از بین می‌برد و باعث تجزیه چربی های اضافه می‌شود. بنابراین به این شکل وزن بدن را کم می‌کند.

 

این محصول، خواص زیادی برای پوست دارد. به گونه‌ای که باعث نرم کردن پوست خشک و لطافت آن می‌شود. همچنین با دارا بودن آنتی آکسیدان، باعث محافظت از پوست در برابر اشعه های زیان اور خورشید و آفتاب سوختگی می‌شود و پوست را شاداب و با طراوت می‌سازد.

 

بررسی خواص بادام درختی سبز

عرضه مستقیم بادام درختی مامایی

بادام سبز مامایی یکی از انواع بادام هایی می باشد که برای آنکه درخت آن گل بدهد وقت زیادی باید بگذرد. پوست این میوه سفت و نسبت به دیگر انواع بادام متفاوت است. تولید کنندگان، بادام درختی سبز مامایی را به صورت مستقیم به بازارهای خارجی عرضه می دارند که از مهم ترین کشور های خریدار آن، کشور هند می باشد.

 

قیمت این بادام، به عوامل متعددی مانند نژاد، کیفیت، وزن، هزینه حمل و نقل و سایر عوامل بستگی دارد. مغز این بادام، معمولا دوقلو است همچنین مزه شیرینی دارد. در بین بادام‌ ها، این بادام رنگ زرد تری دارد. برای خرید بادام سبز می‌توانید، به فروشگاهای عرضه این محصول مراجعه نمایید و این محصول را به صورت کیلویی یا در بسته بندی سفارش دهید.

 

عرضه مستقیم بادام درختی سبز مامایی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *