تامین کننده بادام درختی

تامین کننده بادام درختی ربیع ۸ کیلویی، توانسته با عرضه به موقع از کمبود محصول در بازار و بالا رفتن قیمت آن جلوگیری کند. علاوه بر این، روی مرغوبیت بالا هم مانور فراوانی می دهد. به همین دلیل، توانسته در بازار رقابتی امروزه دوام بیاورد. بادام درختی، منبع آنتی اکسیدان ها و فلاونوئید ها می باشد و از انواع سرطان ها پیشگیری می کند. فیبر موجود در آن، باعث پاک سازی روده ها می شود و از سرطان روده جلوگیری خواهد کرد.

 

 

تامین کننده بادام درختی ربیع 8 کیلویی

بررسی خواص فیزیکی بادام درختی ربیع

 

خواص فیزیکی بادام درختی ربیع، شامل گزینه های زیر می شوند:

  • میانگین قطر متوسط هندسی برای مغز بادام ربیع ۴۲٫۱۳ میلی متر و برای بادام ربیع ۳۷٫۲۲ میلی متر می باشد.

 

  • میانگین کرویت برای مغز آن ۵۲۳٫۰ میلی متر و برای بادام ربیع ۶۵۴٫۰ است.

 

  • اگر شما مغز این نوع بادام را در آب خیس کنید بعد از ۹ تا ۱۳ ساعت، وزن اولیه آن ۳۶ تا ۴۱ درصد افزایش می یابد. بعد از گذشت ۱۸ ساعت، وزن آن به ۴۴ درصد افزایش پیدا می کند.

 

خرید و تقاضا برای بادام رقم ربیع، افزایش یافته است و این به دلیل خاصیت های منحصر به فرد آن می باشد. به عنوان نمونه برای تولید مثل و سلامت جنسی آقایان مفید است. چون ویتامین E، روی و سلنیوم دارد و به دلیل فیبر و چربی های سالمی که دارد باعث کاهش وزن و لاغری می شود.

 

موارد مصرفی دارویی بادام درختی

 

بادام کالری بالای دارد، به همین دلیل مصرف آن موجب چاقی و افزایش وزن می شود. حاوی مقادیر بالای اسید های چرب غیر اشباع است که به کاهش کلسترول بد خون کمک خواهد کرد. پتاسیم موجود در آن، باعث کاهش فشار خون بالا می شود. ویتامین E موجود در آن، به سلامتی قلب و عروق کمک فراوانی می نماید. دارای ترکیبات ال کارنیتین و ریبوفلاوین می باشد و به افزایش فعالیت مغز کمک خواهد کرد و از بیماری آلزایمر جلوگیری می کند.

 

منبع کلسیم، فسفر و منیزیم می باشد، از پوکی استخوان ها پیشگیری و به تقویت آنها کمک خواهد کرد. فیبر موجود در آن، باعث حرکات روده می شود و از یبوست پیشگیری می نماید.

 

از مغزیجات مفید برای سم زدایی کبد می باشد و از کبد چرب جلوگیری می کند. چون شاخص گلیسمی پایینی دارد که موجب کنترل قند خون و دیابت می‌شود. فیبر موجود در آن، باعث هضم غذا می شود و از یبوست جلوگیری می کند.

 

 

بررسی خواص فیزیکی بادام درختی ربیع

تامین کننده عمده بادام درختی ربیع در بازار روز

عرضه عمده بادام درختی ربیع در بازار روز به صورت آنلاین، رواج گسترده‌ای یافته است. به همین دلیل تمام مشتریان در سراسر کشور می توانند به راحتی به محصول دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این فواید، بادام درختی برای خانم های باردار و کودکان موجب شده عرضه آن افزایش یابد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • منبع فسفر است و برای رشد استخوان های کودکان و نوزادان مفید می باشد. علاوه بر این، از پوسیدگی دندان های آنها پیشگیری می نماید.

 

  • ریبوفلاوین، مس و منگنز دارد و تامین کننده انرژی بدن کودکان و نوزادان می باشد.

 

  • منبع اسید فولیک است و از نقایص مادرزادی جلوگیری می نماید.

 

  • فیبر موجود در آن، از یبوست خانم های باردار پیشگیری می کند.

 

  • از پرفشاری خون خانم های باردار جلوگیری می نماید، چون پتاسیم و کلسیم دارد.

 

 

تامین کننده عمده بادام درختی ربیع در بازار روز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *