توزیع بادام درختی ربیع عمده قیمت مناسب

توزیع بادام درختی ربیع عمده قیمت مناسب


توزیع بادام درختی ربیع عمده قیمت مناسب : بادام درختی ربیع، در واقع نوعی بادام شیرین می باشد. همچنین بادام درختی های ربیع، ظاهر درشت تری نسبت به سایر بادام های درختی دارند و از سایر بادام های درختی کشیده تر به نظر می رسند.

مجموعه بازرگانی فدک با عرضه مستقیم بادام درختی ربیع بصورت عمده در کاهش قیمت بار بسیار کمک میکند و شما میتوانید ارزانترین بادام درختی ربیع با کیفیت بالا را از ما دریافت کنید.

 

توزیع بادام درختی ربیع عمده قیمت مناسب
توزیع بادام درختی ربیع عمده قیمت مناسب

 

قیمت عمده انواع مغز بادام باکیفیت | اسفند ماه 1401 | گروه فدک

 

حقایقی جالب درباره فواید بادام درختی ربیع:

بادام درختی ربیع، خواص بسیار فراوانی دارد و یکی از مهمترین خواص آن، وجود ویتامین دی و کلسیم به مقدار زیاد در این بادام می باشد. مصرف این ویتامین، تاثیرات فراوانی بر میزان سلامتی دارد و استفاده از آن، در خانم ها به رفع انواع کیست های تخمدان و کیست های خوش خیم سینه کمک می نماید. بنابراین، خانم ها نباید از مصرف روزانه‌ی بادام درختی غافل شوند.

لازم به ذکر است، شیر بادام، یک نوشیدنی بسیار مقوی و خوشمزه می باشد و تمام افراد می توانند از آن استفاده نمایند.همچنین بهتر است، بدانید میزان کلسیم موجود در شیر بادام، بسیار بیشتر از کلسیم موجود در شیرهای لبنی می باشد.

این نوع بادام های درختی، دارای چربی های مفید زیادی هستند. در نتیجه، از آنها برای روغن گیری نیز استفاده می شود. روغن این بادام ها، کاملا شیرین و خوراکی است و در پخت غذا ها و سالاد ها می توان از روغن بادام ربیع استفاده نمود. علاوه بر آن، خلال این بادام ها و همچنین پودر بادام درختی ربیع، قابل استفاده در پخت شیرینی ها می باشد.

 

مشخصات ظاهری بادام ربیع:

بادام های ربیع، دارای ظاهری کاملا کشیده است و زمانی که این بادام ها درون پوست چوبی خود بوده، دارای لبه های چوبی نوک تیزی می باشند. همچنین، پوست چوبی این بادام ها، بسیار محکم می باشد و بر روی پوست چوبی آنها، شیارها و خطوطی دیده می شود.

همچنین  این خطوط،  یکی از علل سخت بودن پوست بادام درختی به شمار می آیند و برای شکاندن این پوست چوبی، باید از وسایل محکمی مانند بشکوب های سنگی و … استفاده شود.

توزیع بادام درختی ربیع عمده قیمت مناسب
توزیع بادام درختی ربیع عمده قیمت مناسب

نوع دیگر بادام های ربیع، بادام سنگی می باشد و این نام، به دلیل ظاهر محکم و سنگی قسمت چوبی این بادام ها بر روی آنها نهاده شده است. زمانی که پوست چوبی بادام های ربیع شکانده شود، حدود ۷۰ درصد فضای چوبی را مغز بادام اشغال کرده است. مغز این بادام ها نیز، دارای ظاهری کشیده و چشم مانند می باشد و نوک انتهایی یک قسمت آنها، اندکی تیز است.

بر روی مغز بادام های شیرین ربیع، یک پوسته‌ی نازک قهوه‌ ای رنگ قرار گرفته است. این پوسته، خوراکی می باشد و با خیس کردن بادام، به راحتی از روی سطح آن جدا می شود. همچنین، قسمت مغز مانند این بادام ها، کاملا سفید رنگ و نیمه سفت می باشد و به دلیل این که این بادام ها پوسته‎ ی سفتی دارند، در برابر عوامل مختلفی از جمله سرما و نم بودن هوا و سایر عوامل محیطی مقاوم هستند.

 

فروشگاه مرکزی بادام درختی ربیع فله:

بهترین بادام های شیرین درختی ربیع را از مجموعه بازرگانی فدک بخواهید.  تمام این بادام ها، به صورت فله و به قیمت کاملا عمده و با کمترین درصد سود، به شما همکاران و مشتریان ارائه خواهد شد.

در واقع، این نوع بادام درختی ها، کاملا درشت و اعلا هستند و تمام آنها مغز دار می باشند و با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می گیرند.  شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

مجموعه فدک با فراهم کردن امکان ثبت سفارش بصورت تلفنی و اینترنتی انواع حشکبار و بادام ها، با توجه به حذف واسطه‌ ها و صرفه‌ جویی زیادی که در هزینه‌ ها دارد، بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. به همین جهت، بسیاری از افراد از این شیوه خرید برای تهیه بادام درختی استفاده می نمایند.

لینک های خواندنی:

بازرگانی بادام درختی منقا خام باکیفیت 

فروشگاه عمده بادام درختی سنگی باکیفیت

فروشگاه بهترین بادام درختی افغان | عرضه عمده

 

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *