توزیع بادام درختی مامایی

مراکز توزیع بادام درختی مامایی در شیراز، به روش مستقیم با حذف واسطه ها و ارائه محصول با کیفیت مرغوب، سبب کاهش قیمت این محصول شده است. این مراکز از مشتری مداری بالایی نیز برخوردار می باشند. امروزه بادام درختی، یکی از انواع محصولات و خشکبار های معروف در دنیا به حساب می آید که در انواع مختلف و با توجه به شرایط اقلیمی و منطقه‌ای، در اکثر نقاط ایران از جمله شیراز از رونق تولیدی گسترده‌ای برخوردار می باشد. از انواع تولید شده بادام در این منطقه، می توان بادام درختی مامایی را نام برد. بادام مامایی از خواص و کاربرد زیادی در نوع خود برخوردار می باشد.

 

 

مراکز توزیع بادام درختی مامایی در شیراز

همه چیز درباره فواید مصرف بادام درختی مامایی

 

آنچه درباره فواید مصرف بادام درختی مامایی باید گفت، این است که این نوع بادام بسیار شیرین است. همچنین، به دلیل خواص آنتی اکسیدانی و سرشار بودن از انواع ویتامین ها، پروتئین ها و مواد معدنی فراوان از قبیل: کلسیم، پتاسیم، منگنز، منیزیم، روی، آهن، فسفر، فیبر و غیره دارای ارزش غذایی و دارویی بسیار می باشد. همچنین، از توجه و استقبال زیادی بین مصرف کنندگان برخوردار است.

 

همچنین بادام مامایی می تواند با توجه به خواصی که گفته شد، به درمان انواع بیماری ها از قبیل: تقویت حافظه و مغز، تقویت قوای جسمانی افراد، درمان پوکی استخوان، درمان مشکلات بی خوابی و اعصاب، کم خونی، جلوگیری از ناراحتی هایی همچون گوارش، قلب، فشار خون، پوست، یبوست و دیگر درمان ها کمک شایانی نماید و امروزه افراد زیادی را تحت تأثیر قرار دهد.

 

 

همه چیز درباره فواید مصرف بادام درختی مامایی

قیمت جدید بادام  مامایی در سال ۹۹

 

 توزیع بادام درختی مامایی از نوع درختی در سال ۹۹ را بر اساس ملاک و معیارهای مهمی مانند: نوع کیفیت آن، نوع بادام، منطقه کاشت و برداشت، میزان عرضه و تقاضای بازار های داخلی و خارجی، نوع برند و شرکت تولیدی محصول، استاندارد، ارگانیک و بهداشتی بودن بسته بندی ها و نیز نشان و درج علائمی همچون: تاریخ تولید و انقضاء و پروانه تولید بر روی بسته بندی ها، نحوه تولید، توزیع و بسته بندی محصول، نوسانات ارزی در کشور، عرضه مستقیم و بدون واسطه بادام، خرید اینترنتی محصول و دیگر موارد متغیر است. هر چه کیفیت بادام بیشتر باشد، به طور حتم از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود.

 

شایان ذکر است از انواع، ارقام و گونه های مختلف بادام مامایی می توان به بادام درختی درشت اشاره داشت. این محصول در نوع خود منحصر به فرد است و از جنبه صادراتی بالایی برخوردار می باشد. با طعم شیرین و دلچسب و ظاهر زیبایی که دارد، در اندازه و سایز درشت، با کیفیت مرغوب، قیمت مناسب و به روش عمده به اکثر نقاط دنیا صادر می شود. صادرات نیز نقش مهمی در اقتصاد کشور ایجاد می نماید.

قیمت جدید بادام  مامایی در سال 99

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *