خرید کلی بادام درختی سنگی با قیمت مناسب، هم اکنون از طریق این مجموعه بزرگ امکان پذیر می باشد. خرید از این مجموعه، با کیفیتی ستودنی امکان پذیر است. این نوع از بادام، به علت مغز پر از کلسیم و پوسته سخت و سنگی که دارد، قیمت مناسب تری نیز دارد. این محصول، همواره مورد توجه افرد زیادی قرار گرفته است. خرید کلی این محصول، بسیار مقرون به صرفه بوده و از قیمت های پایین تری نیز برخوردار است.

 

 

 

خرید کلی بادام درختی سنگی با قیمت مناسب

بادام درختی سنگی چه مشخصاتی دارد؟

 

بادام سنگی، دارای مشخصات بارزی است که به سفتی سنگ بوده و به اندازه یک بند انگشت می باشد. همچنین سنگین و کاملا پر مغز و توپر و شیرین است و سرشار از تراکم کلسیمی می باشد. این نوع از بادام برخلاف بادام های کاغذی که پوستی نرم دارند، دارای پوستی سخت است و مغز خوش طعمی دارند که به بادام های سخت پوست شهرت دارد.

 

مغز بادام سنگی، دارای پوستی قهوه‌ای رنگ کم رنگ بوده و زیر این پوست قهوه‌ای رنگ، مغزی بسیار سفید رنگ و پرکلسیم وجود دارد. درخت بادام سنگی در زمستان های معتدل و مرطوب و تابستان های گرم و خشک، در آفتاب کامل رشد می کند.

 

کشور ایران منشاء بادام درختی سنگی است و قیمت این نوع از محصول در مقایسه با انواع دیگری از بادام های درختی، بسیار ارزان تر می باشد.

 

 

 

بادام درختی سنگی چه مشخصاتی دارد؟

صادرات عمده و خرید کلی بادام درختی

 

صادرات عمده بادام درختی سنگی ۲۰ کیلویی به کشور های خاورمیانه و کشور های اروپایی و آسیایی، با برترین و کامل ترین درجه مرغوبیت امکان پذیر بوده و همچنان به خارج از مرزهای کشورمان صادر می شود.

 

این محصول، توانسته صادرت بسیار پرسود و پر رونقی را برای کشور رقم بزند. سایر این بادام های مرغوب، به کشور های دیگر با نرخ دلار محاسبه می گردد. این امتیاز به ایرانیان عزیزمان داده شده است که با ارزش پول ایران و با قیمت بسیار حیرت انگیز، بادامی با کیفیت و پر خواص را به صورت کلی از دست تولیدکننده خریداری نمایند.

 

بادام درختی صادراتی به علت دارا بودن ویژگی های بسیار ارزشمند، توانسته امتیاز صادرات را کسب نماید. همانطور که می دانید، محصولی شایسته صادرات و خروج از مرز های کشورمان است که دارای مرغوبیت کامل بوده و از فیلتر های اصلاحاتی استانداردی عبور کرده باشد. بادام سنگی تازه همواره با آمار بالایی از سفارشات و با بهترین کیفیت، هم اکنون در حال تجارت صادراتی است.

 

این محصول، به تمامی شهر های کشور عزیزمان با تحویل به درب منزل ارسال می گردد. چنانچه تمایل به خرید مقرون به صرفه ترین نوع بادام درختی دارید، هم اکنون با کارشناسان مجموعه فروش ما تماس حاصل نمایید.

صادرات عمده بادام درختی سنگی 20 کیلویی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *