شرکت فروش بادام درختی نمکی

شرکت فروش بادام درختی نمکی، این محصول را با کیفیت بالا و به صورت عمده در بازار عرضه می‌نماید. همچنین برای نمکی کردن بادام درختی، معمولا در دمای بالا به بادام ها آب نمک اضافه می‌کنند و با تبخیر آن نمک بر روی بادام می‌چسبد، با این حال برخی مراکز با استفاده از دستگاه های با تکنولوژی بالا این محصول را تهیه می‌کنند. همچنین با این روش میزان نمک کمتری مورد استفاده قرار می‌گیرد و نمک به صورت یکنواخت بر روی سطح بادام پخش می‌شود.

 

شرکت فروش بادام درختی نمکی

مشخصات کلی بادام درختی نمکی

بادام درختی نمکی، به عنوان یکی از انواع مغز های است که در آجیل موجود می‌باشد و یکی از تنقلاتی است که بسیار مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد. حال در این بخش از مقاله قصد داریم که به مشخصات کلی بادام درختی بپردازیم:

  • این محصول، به دو صورت در بازار موجود است، بادام با پوست نمکی و مغز بادام درختی نمکی.

 

  • از نظر اندازه، معمولا دارای سایز مشابه هستند و یکدست می‌باشند.

 

  • معمولا در بادام های با کیفیت، پوکی و یا آفت زدگی و شکستگی در مغز بادام وجود ندارد.

 

  • از نظر پوست، این بادام ها به دو نوع بادام نمکی پوست نازک و بادام درختی سنگی که دارای پوست ضخیمی است.

 

  • ارقام مختلفی برای تهیه بادام درختی نمکی استفاده می‌شود، از این رو شما بر اساس سلیقه و انتخاب خود می‌توانید، یکی از آنها را انتخاب نمایید.

 

مشخصات کلی بادام درختی نمکی

سفارش و شرکت فروش بادام درختی

بادام درختی نمکی پوست نازک، اصولا با نام بادام منقا نمکی شناخته می‌شود که نسبت به نمونه های که پوست ضخیم قیمت بالاتری دارند. به دلیل اینکه وزن آنها، بیشتر مربوط به مغز بادام است.این محصول، به دو شیوه در بازار به فروش می‌رسد که شامل: فروش بسته بندی شده و فروش فله‌ای است. از این رو انتخاب هر کدام از این موارد، وابسته به نظر خریدار است. اما به طور کلی، نمونه های فله‌ای قیمت پایین تری دارند. برای سفارش بادام نمکی درختی پوست نازک می‌توانید، از طریق مراکز فروش معتبر اقدام نمایید.

مجموعه ما، یکی از مراکز فروش این محصول است که به طور مستقیم با تولید کننده این محصول در ارتباط است و این محصول را به صورت عمده در بازار به فروش می‌رساند. این دو عامل سبب می‌شود تا قیمتی که این مجموعه برای این محصول به متقاضیان ارائه می‌دهد، بسیار مقرون به صرفه تر از بازار باشد. ببنابراین در صورتی که شما از متقاضیان خرید این محصول هستید،. می‌توانید برای خرید عمده از طریق راه های ارتباطی که در سایت وجود دارد با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

سفارش انواع بادام درختی نمکی پوست نازک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *