صادر کننده بادام درختی نمکی ایرانی

بادام درختی نمکی، یکی از انواع خشکبار محسوب می‌گردد که از طرفداران زیادی برخوردار بوده است. بادام درختی دارای مواد مغذی قابل توجهی مانند: ویتامین های E ،C، منیزیم، آهن و پتاسیم می‌باشد. مصرف این محصول در پیشگیری از التهابات، افزایش سطح کلسترول بدن، ایجاد تعادل در فشارخون و همچنین جلوگیری از دیابت بسیار موثر می‌باشد. موارد ذکر شده، تاثیر مهمی در افزایش صادرات این محصول به بازار های بین المللی داشته است.

صادر کننده بادام درختی نمکی ایرانی

بادام درختی نمکی چه ویژگی هایی دارد؟

در حال حاضر دست یابی به اطلاعات دقیق در زمینه ویژگی های محصولات غذایی، می‌تواند کمک بسزایی در انتخاب این دسته از اقلام به مصرف کنندگان نماید. یکی از انواع این محصولات، بادام درختی می‌باشد که در ادامه به بررسی این سوال پرداخته خواهد شد که بادام درختی نمکی چه ویژگی هایی دارد؟

  • از جمله ویژگی های این محصول، ویژگی های ظاهری آن می‌باشد که دارای شکلی پهن و منسجم است. همچنین رنگ این نوع از خشکبار، متمایل به رنگ قهوه‌ای و دارای رگ های سفید گزارش شده است. قطر هسته درونی آن، در حدود ۲ سانتی متر می‌باشد. مغز بادام نمکی به علت گرما دهی آن در مراحل تولید، از مقدار رطوبت پایینی برخوردار است که این امر در افزایش اطمینان از ماندگاری آن در بلند مدت، پیشگیری از احتمال فاسد شدن و تشکیل قارچ ها بر روی سطح و همچنین انواع مختلف باکتری بر روی آن موثر است.

 

  • یکی دیگر از ویژگی های بادام نمکی، وزن قابل توجه آن می‌باشد که هر دانه از این محصول، در حدود ۳ گرم وزن داشته و دارای بافت بسیار تردی است. بادام نمکی، برخلاف انواع ساده آن سطح مناسبی از ماده معدنی ید که در کارکرد بهتر غده تیروئید موثر می‌باشد، برخوردار است.

بادام درختی نمکی چه ویژگی هایی دارد؟

سفارش و صادر کننده بادام درختی

با عنایت به فواید گوناگون بادام درختی ایرانی مانند: جلوگیری از انواع سرطان به خصوص سرطان کولون، کاهش احتمال ایجاد آسیب در بافت نوزادان به دلیل ارائه سطح مناسبی از اسید فولیک، بهبود وضعیت کارکرد دستگاه گوارش و همچنین به علت مقدار کالری پایین آن در کاهش وزن موثر می‌باشد. عوامل ذکر شده، در افزایش چشمگیر سفارش بهترین بادام نمکی تاثیر داشته است.

یکی از راهکار های بسیار قابل توجه در جهت فروش این محصول، عرضه آن در سایت فروش اینترنتی حاضر گزارش شده که موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیک از سازمان های ذی صلاح شده است. از دیگر مزایای استفاده از این فروشگاه معتبر، می‌توان به آشنایی با انواع محصولات موجود، بهره گیری از نظرات تخصصی کارشناسان فعال در این حوزه و همچنین ایجاد شرایط مناسب در جهت خرید آسان و مطمئن بادام درختی اشاره نمود.

سفارش بهترین بادام درختی نمکی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *