خشکبار مرغوب

صادر کننده، بادام درختی پوست کاغذی عمده را به کشور های متقاضی ارسال می کند. صادرات، بهترین و با کیفیت ترین نوع بادام کاغذی کشت شده در هر کشور است. کیفیت بسیار بالا، طعم شیرین و از همه مهمتر قیمت مناسب، از جمله مهمترین عوامل استقبال خریداران خارجی و افزایش حجم صادرات این نوع بادام در سال های اخیر بوده است. صادر کنندگان ایرانی توانسته‌اند، با بازاریابی مدرن و شناسایی ذایقه خریداران در کشورهای مختلف، گام موثری در رونق صادرات در این حوزه بردارند.

خشکبار مرغوب

بادام درختی پوست کاغذی چه مزیت هایی دارد؟

 

بادام درختی پوست کاغذی، از انواع بادام هایی بوده که دارای مغزی شیرین، خوشمزه و پرخاصیت می باشد. بادام پوست کاغذی، در واقع اصلاح شده همان بادام معمولی است که در بازار به فروش می رسد. این نوع بادام به دلیل مزیت هایی که دارد، جزء پرفروش ترین انواع بادام درختی در بازار می باشد.

از جمله مزیت های این نوع بادام ،می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. بادام پوست کاغذی همانطور که از نام آن پیداست، دارای پوسته رویی نازکی است که به راحتی از آن جدا می شود.
  2. مغز این بادام نسبت به دیگر انواع بادم ها، ریزتر است.
  3. معمولا بادام های پوست کاغذی، دارای مغز دوقلو و به هم چسبیده هستند.
  4. در بازار هم به صورت خام و هم بو داده شده عرضه شده‌اند.
  5. بادام پوست کاغذی نسبت به دیگر انواع بادام ها، دارای چربی کمتری است.

برای پوست کندن این نوع بادام، نیازی به چکش یا هر وسیله سنگین دیگر نمی باشد.  از این رو، به راحتی می توان پوسته آن را با دست جدا نموده و استفاده کرد. به همین دلیل به آن بادام خندان هم گفته می شود.

 

مغز بادام پوست کاغذی اگر به صورت بو داده عرضه شود، بسیار ترد و خوشمزه می باشد. همین امر سبب شده، از آن در آجیل شب عید استفاده شود. این بادام دارای خواص فراوانی بوده که از جمله آنها، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

بادام پوست کاغذی، به تقویت قوای جسمانی و افزایش نیروی جنسی بسیار کمک می کند. این محصول دارای فسفر بوده و به همین دلیل می تواند در عملکرد بهتر مغز موثر باشد. بادام کاغذی دارای مقدار زیادی کلسیم بوده و مصرف آن برای تقویت و استحکام استخوان ها به خصوص در سنین بالا بسیار توصیه می شود.

 

بادام درختی پوست کاغذی چه مزیت هایی دارد؟

اطلاعاتی درباره صادر کننده بادام درختی

 

پرورش بادام درختی پوست کاغذی در سال های اخیر، به دلیل استقبال بیشتر خریداران افزایش چشمگیری پیدا کرده است. بادام پوست کاغذی را، با نام بادام سفید هم می شناسند. درخت این بادام زود گل می دهد و همانطور که از نام آن مشخص است، پوسته میوه آن سختی کمی دارد.

نهال بادام پوست کاغذی، بیشتر در مناطقی که آب و هوای سرد سیری دارند تکثیر می شود. دوره رشد و مقدار گل دهی این نوع بادام، متوسط بوده و برای پرورش و تکثیر آن بیشتر از روش بذری کمک گرفته می شود.

برای پرورش صحیح بادام کاغذی، باید برخی از شرایط محیطی کاملا در نظر گرفته شود. از جمله این شرایط، باید به نوع خاک و ویژگی های آن، مقدار آبیاری، فواصل بین درختان در زمان کاشت و زمان حرص اشاره نمود.

برای پرورش بهتر و به ثمر نشستن بادام درختی، نیاز است تا خاک کاملا زهکشی شود. بهترین خاک برای پرورش این نوع بادام، خاک شنی یا خاک رسی می باشد. مقدار PH خاک، باید بین تا ۶ تا ۷ باشد تا نهال بتواند به خوبی رشد کند.

مقدار آب دهی به نهال هم مهم است. برای پرورش این نوع بادام، نیاز است تا آبیاری به صورت هفته‌ای و منظم انجام گیرد. پس از گل دهی میزان آبیاری به دو تا چهار هفته یکبار کاهش می یابد.

اطلاعاتی درباره پرورش بادام درختی پوست کاغذی

توزیع مستقیم بادام درختی

 

توزیع مستقیم بادام درختی پوست کاغذی، مزیت های فراوانی را به دنبال داشته است. یکی از مهمترین آنها، حذف واسطه ها از بازار قیمت گذاری محصول بوده است. با حذف دلالان از نرخ گذاری، بادام پوست کاغذی و دیگر انواع بادام های درختی با قیمت مناسب تری به دست مصرف کنندگان واقعی می رسد.

بادام کاغذی به دلیل آنکه به راحتی پوست کنده می شود، جزء پر فروش ترین انواع بادام درختی در بازار محسوب شده و مشتریان زیادی دارد. معمولا خریداران برای آنکه این نوع بادام را با نرخ ارزان تری سفارش دهند، ترجیح می دهند آن را بی واسطه و مستقیم خریداری نمایند.

در سایت ما، باکیفیت ترین بادام پوست کاغذی به صورت مستقیم جهت فروش عرضه گردیده. از این رو خریداران از سراسر کشور می توانند، برای ثبت سفارش به صورت آنلاین اقدام کنند. قیمت ها به دلیل فروش بی واسطه، مناسب تر از بازار آزاد می باشد.

در واقع با خرید از سایت، شما بادام پوست کاغذی را مستقیما از تولید کننده این محصول خریداری می کنید. لذا می توانید هم از کیفیت و هم قیمت های اعلام شده، اطمینان خاطر داشته باشید. محدودیتی هم برای ثبت سفارش ندارید. همچنین، می توانید به صورت عمده و در مقدار زیاد خریدتان را انجام دهید یا آن را به اندازه نیاز خانوار خود تهیه نمایید.

حضور فعال در نمایشگاه های بین المللی و عرضه به صورت بسته بندی، از دیگر عواملی بوده که توانسته صادرات بادام درختی پوست کاغذی را هرچه بیشتر رونق ببخشد.

توزیع مستقیم بادام درختی پوست کاغذی

صادر کننده بادام درختی

 

فروشنده، انواع بادام درختی مرغوب پوست کاغذی را به صورت مستقیم به مشتریان خود عرضه می کند. فروش، بیشتر به صورت عمده انجام می گیرد تا خریدارانی که قصد سفارش در حجم بالا و به مقدار زیاد دارند، بتوانند نیازشان را یکجا و با هزینه کمتری تامین کنند.

امروزه فروش بادام درختی با گسترش فضای مجازی، رونق بیشتری پیدا کرده است. در روش اینترنتی، هم تنوع بادام درختی عرضه شده بیشتر بوده و هم مشتری از حق انتخاب بهتری برخوردار است.

از طرف دیگر، مشتری می تواند بدون آنکه زمان زیادی را برای رفت و آمد صرف کند، در کوتاه ترین زمان خریدش را انجام دهد. مهمترین مزیت روش اینترنتی، در این است که خریدار محدودیت زمانی ندارد و می تواند خریدش را هر زمان از روز که فرصت کافی در اختیار داشت انجام داده و به این ترتیب علاوه بر زمان، در هزینه های پرداختی خود هم صرفه جویی بیشتری کند.

در فروش آنلاین، انواع بادام درختی پوست کاغذی با قیمت به روز عرضه می شود. لذا مشتریان عمده می توانند قبل از سفارش و خرید، با استعلام قیمت خریدشان را به اندازه بودجه‌ای که در اختیار دارند انجام دهند.

صادر کننده بادام درختی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *