عرضه بادام درختی تلخ

عرضه مستقیم بادام درختی تلخ، در تهران انجام می شود و خریداران می توانند بادام درختی تلخ را به صورت عمده و برای هر نقطه از کشور درخواست دهند تا در اسرع وقت و برای آدرس مورد نظر آنها ارسال گردد. بادام درختی، از جمله میوه های خشکباری است که در دو نوع شیرین و تلخ در بازار وجود دارد. نوع تلخ این میوه به دلیل داشتن مقادیر بالا از یک ترکیب خاص، دارای طعم و مزه تلخ است.

 

 

 

عرضه مستقیم بادام درختی تلخ در تهران

مواد مغذی موجود در بادام درختی تلخ

 

انواع مختلف بادام به ویژه بادام تلخ، حاوی مقادیر قابل توجهی از پروتئین، چربی، ویتامین ها و مواد معدنی هستند. در نوع تلخ این بادام درختی، ترکیبی به نام آمیگدالین گلیکوزید وجود دارد که مسئول طعم تلخ در این میوه می ‌باشد.

 

در بادام تلخ، عامل تلخی نوعی مواد پلی گلیکوزیدی سپانوژیک و پورناسین است که تحت تاثیر آنزیمی به نام امولسیون به آمیگدالین گلیکوزید تبدیل می‌‌شود.

 

مغز این بادام به دلیل داشتن اسیدهای چرب غیر اشباع فراوان، می تواند انرژی زیادی را از خود آزاد کند. چربی موجود در این بادام، از نوع اسیدهای چرب لینولئیک و اولئیک است که می تواند برای سلامت بدن به ویژه قلب بسیار مفید باشند.

 

در بادام، انواع مختلف ویتامین ها به ویژه ویتامین E در این بادام ‌تلخ به فراوانی وجود دارد که می تواند نقش موثری در سلامت سلولهای عصبی و پوستی ایفا کند. کلسیم، فسفر، منیزیم و آهن در این میوه به فراوانی یافت می شوند که نقش مهمی در تامین نیاز های بدن دارند. این میوه، دارای طعم و مزه بسیار خوبی است و باعث تحریک اشتها نیز می شود. بنابراین به طور غیر مستقیم در تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن موثر است.

 

 

 

مواد مغذی موجود در بادام درختی تلخ

فروش عمده بادام درختی تازه در بازار

 

فروش عمده بادام درختی خام به صورت تازه، در بازار این محصول انجام می ‌شود. خریداران می ‌توانند، بادام درختی تلخ را با قیمت مناسب سفارش دهند. فروش این محصول، از طریق همین وب سایت انجام می شود و کسانی که به صورت عمده به این میوه نیاز دارند، می ‌توانند پس از مطالعه مشخصات این بادام در سایت نسبت به سفارش آن اقدام نمایند.

 

خریداران می توانند، تنها با دسترسی به اینترنت از هر گوشه کشور سفارش عمده این محصول را در سایت اعلام کنند تا پس از تایید نهایی سفارش را پس از چند روز تحویل بگیرند. فروش این محصول به صورت عمده، دارای مزایای بسیار زیادی برای خریداران آن است. از این رو افراد می‌ توانند، این محصول را در زیر قیمت بازار و به شرط تحویل در آدرس خود خریداری کنند.

 

این محصول، برای اهداف صادراتی و تولید انواع فرآورده های جانبی در کارخانه های صنعتی نیز قابل عرضه است. این خریداران می ‌توانند با پایین ترین نرخ ممکن آن را از فروشنده این محصول خریداری کنند.

 

 

 

فروش عمده بادام درختی تازه در بازار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *