فروشگاه عمده بادام درختی شور کیلویی

فروش عمده بادام درختی کیلویی شور، توسط باغداران این محصول انجام می‌شود. آنها پس از برداشت محصول، اقدام به فرآوری و شور نمودن این آجیل نموده سپس به صورت کیلویی از طریق واسطه های فروش و یا به صورت مستقیم به بازار مصرف عرضه می‌کنند. البته کارخانه هایی نیز در زمینه شور نمودن بادام درختی فعالیت می‌نمایند که بادام را به صورت کیلویی و یا بسته بندی، در بین خریداران عرضه می‌کنند.

فروشگاه عمده بادام درختی شور کیلویی

راهنمای خرید بادام درختی کیلویی

بادام درختی، از جمله آجیل هایی می‌باشد که به صورت ساده و یا شور شده به فروش می‌رسد. بادام تولید شده در ایران، دارای انواع مختلفی است و در زمان خرید می‌بایست، به نکاتی توجه نمود که این نکات به شرح ذیل است:

  • توجه به پوست بادام، اولین نکته در زمان خرید است. بنابراین با توجه به گونه‌ی بادام خریداری شده، این محصول دارای پوست های متفاوتی نیز باشد. برای مثال: بادام کاغذی، دارای پوستی بسیار نازک است و به راحتی شکسته می‌شود ولی بادام سنگی، دارای پوستی سفت می‌باشد.

 

  • بادام تازه و با کیفیت، دارای پوستی بسیار روشن و شفاف می‌باشد و در زمان خرید باید بادام هایی که دارای رنگی روشن و شفاف هستند را خریداری نمود.

 

  • مغز بادام ، باید متناسب با اندازه پوسته باشد یعنی خیلی کوچک نباشد در غیر این صورت، بیشتر وزن خریداری شده صرف پوست بادام می‌شود.

 

  • این محصول را می‌بایست از مکان هایی تهیه نمود که کاملا بهداشتی باشند و بادام را در شرایطی استاندارد نگه داری نمایند، در غیر این صورت از کیفیت بادام کاسته می‌شود.

 

  • باید شرایط انبارداری و نگهداری بادام در جای سرد و خنک و به دور از نور خورشید باشد، در زمان حمل و نقل نیز در بسته بندی های استاندارد جا به جا شوند.

 

  • باید مغز بادام شیرین باشد و همچنین، رنگی روشن و پوست بیرونی مغز نیز نازک باشد.

راهنمای خرید بادام درختی کیلویی

قیمت کلی بادام درختی کیلویی شور

قیمت کلی بادام درختی شور کیلویی و قیمت قیمت بادام کیلویی معمولی، به نوع بادام و همچنین کیفیت آن بستگی دارد. لازم به ذکر است که، به طور معمول در صورتی که این محصول به صورت کلی خریداری شود، به طبع از قیمت به نسبت پایین تر و مناسب تری برخوردار خواهد بود.

خریداران می‌توانند برای اطلاع از قیمت کلی و همچنین به صورت مستقیم، به مراکز و فروشگاه های عرضه و فروش این محصول مراجعه نمایند و یا اینکه از طریق درگاه های اینترنتی فعال در زمینه فروش اقدام به اطلاع از قیمت تمام شده این محصول بنمایند. این مراکز، در دسترس ترین و معتبرترین محل  اطلاع دهنده قیمت این محصول به شمار می‌آید.

قیمت کلی بادام درختی کیلویی شور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *