فروش بادام درختی صادراتی درجه یک

فروش عمده بادام درختی صادراتی درجه یک با بسته بندی های بهداشتی و با توجه به درخواست مشتریان و انتخاب نوع آن ها، صورت می پذیرد. معمولا مشتریان بادام درختی صادراتی درجه یک، تمایل زیادی به خرید بادام درختی مامایی به دلیل خواص زیاد و طعم جالب آن دارند.

 

 

 

فروش بادام درختی صادراتی درجه یک

انواع بادام های صاداراتی ایران

 

در ایران، انواع مختلفی از بادام کشت می شود که مشتریان زیادی از کشور های مختلف را برای خرید به سمت خود جذب می کند. به طور کلی، بادام درختی به دو نوع تلخ و شیرین وجود دارد که هرکدام در موارد مخصوص خود مصرف می شوند. بادام های شیرین در ایران انواع مختلفی دارند که از مهم ترین آنها، میتوان به بادام مامایی، سنگی و پوست کاغذی اشاره نمود که هر کدام از این بادام ها از لحاظ مقدار، طعم و قیمت با همدیگر فرق می کنند.

 

بادام سنگی، دارای پوسته سخت و محکمی می باشد و از لحاظ قیمت، از دو نوع بادام دیگر ارزان تر است. مغز این نوع بادام، درصدی کمی تلخی دارد. پوسته بادام مامایی، شبیه بادام سنگی می باشد ولی مغز آن درشت تر و درصد دو قلویی بالایی دارد.

 

این نوع بادام، مشتریان صادراتی زیادی دارد و یکی از بهترین بادام های ایران می باشد. بادام پوست کاغذی یا منقا یا محب، به دلیل پوست نازک آن فروش بالایی دارد و به صورت خام و شور در آجیل ها استفاده می شوند.

 

 

فروش بادام درختی صادراتی درجه یک

کشورهای متقاضی بادام درختی صادراتی

 

بادام های ایرانی به دلیل مرغوبیت بالا در مقایسه با بادام های خارجی، دارای قیمت بالاتری می باشد ولی باز هم تاجران زیادی از کشور های مختلف هستند که خواهان بادام های با کیفیت ایران می باشند.

 

امروزه به دلیل زیاد شدن سفارشات، مراکز زیادی هستند که به صورت عمده این بادام ها را در اختیار تاجران و مشتریان دیگر قرار می دهند. مجموعه فدک، توانایی این را دارد که بهترین بادام های صادارتی درجه یک را برای مشتری های خود، تامین و ارسال نماید. این بادام، مختص ایران می باشد و به مقدار فراوان در کشور ما تولید می شود. درواقع از میان مشتریان صادراتی این محصول، می‌توان هندی ها رو نام برد که علاقه زیادی به خرید بادام های مامایی دارند.

 

 

فروش بادام درختی صادراتی درجه یک

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *