آجیل بادامی

بازار فروش بادام درختی عمده صادراتی

بازار فروش بادام درختی عمده صادراتی، توسط واحد عرضه محصولات به صورت کلی انجام می پذیرد. یکی از صادرات بزرگ ایران، در زمینه خشکبار می باشد. بادام در بیشتر نقاط کشور کاشت می شود و به صورت عمده و خام یا فرآوری شده به کشور های دیگر صادر می شود.

 

آجیل بادامی

بادام درختی صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟

بادام درختی، از محبوبترین خشکبار ایرانی می باشد. این محصول، دارای مصرف بالایی در داخل و خارج از کشور می باشد. بادام های صادراتی ایران عبارت‌اند از :

۱-بادام سنگی : این بادام دارای پوستی سفت می باشد و به سختی شکسته می شود. همچنین، مقاومت زیادی در برابر کم آبی دارد. در بیشتر نقاط کشور به صورت دیم کاشته می شود و دارای مغزی خوش طعم و دارای چربی زیاد می باشد.

۲- بادام مامایی : از مرغوب ترین بادام های درختی است. مثل بادام سنگی، دارای پوستی سفت و محکم می باشد. میزان مغز دهی این بادام، از سنگی بیشتر است و بیشتر مغز آن به صورت دو قلو می باشد. از بهترین بادام های صادراتی به کشور های دیگر به شمار می آید.

۳- بادام پوست کاغذی: این بادام دارای پوست نازک می باشد و  این پوست با دست شکسته می شود. این بادام دارای اهمیت خاصی در داخل و خارج از کشور می باشد و برای همین یک گزینه خوب برای صاردات است. این محصول، از بادام درختی سفارشی به حساب می آید.

همچنین بادام تلخ نیز مصرف خوراکی ندارد. بلکه از روغن آن، برای تهیه لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می کنند. این محصول جنبه صادرات نیز دارد. هر کدام از انواع بادام، به طریقی به کشور های دیگر صادر می شوند.

بادام درختی عمده صادراتی، در دو نوع شیرین و تلخ می باشد. بادام درختی دارای برگ های نوک تیز شمشیری می باشد. همچنین گل های آن به رنگ های صورتی و سفید می باشد. گل های سفید بادام تلخ و گل های صورتی بادام شیرین می باشند. میوه‌ی این درخت، اول به صورت سبز کرکی مانند می باشد که به آن چغاله می گویند.

بادام درختی صادراتی چه ویژگی هایی دارد؟

فواید مصرف بادام درختی برای سلامت قلب

محققان بعد از تحقیق های زیاد، به این نتیجه رسیده‌اند که مصرف خشکبار از جمله بادام که منبع غنی از ویتامین ها می باشد و برای سلامتی قلب مفید می باشد. از جمله می توان:

۱- ویتامین ای در این محصول به روان شدن جریان خون کمک می کند و برای سلامتی قلب موثر می باشد.

۲- باعث کاهش کلسترول بد خون می شود.

۳- مصرف بادام در صبحانه، فیبر و ویتامین مورد نیاز بدن را تامین می کند. عاملی برای پیشگیری از بیماری های قلبی می شود.

۳- مغز بادام از دیابت پیشگیری می کند.

۴- چاقی زیاد، یکی از دلایل ابتلا به بیماری های اختلالات قلبی می باشد. مصرف منظم بادام، به افراد کمک می کند که دچار اضافه وزن نشوند و قلب خود را در بهترین وضعیت حفظ کنند.

۵- مصرف بادام، دارای مقدار زیادی اسید آمینه می باشد. این امر به گردش خون را بهبود می بخشد.

۶- چربی موجود در بادام به گفته پزشکان، همان چربی موجود در روغن زیتون است و این چربی برای سلامت قلب مفید می باشد .

۷- مصرف بادام می تواند میزان کلسترول خون را پایین بی آورد و خطر بروز امراض قلبی را کاهش دهد.

بادام دارای مواد مغذی بسیاری می باشد. این مغز  دیر هضم می باشد. برای افرادی که دارای معده های دیر هضم می باشند، بهتر است شیر بادام را استفاده کنند. بهتر است در روز ۱۰ عدد بادام بیشتر مصرف نشود. بادام درختی مرغوب، دارای مغزی روشن و صاف و گاهی دارای مغزی دو قلو می باشد. این بادام با کیفیت، دارای چربی زیاد و طعم ترد و خوشمزه می باشد.

فواید مصرف بادام درختی برای سلامت قلب

سفارش انبوه بادام درختی عمده صادراتی

یکی از مهمترین خواص بادام، درمان بیماری های گوارشی می باشد. افرادی که دچار اسهال هستند می توانند، با استفاده از بادام درختی مرغوب این مشکل را حل کنند. در این محصول، عناصری است که باعث می شود با تاثیر مستقیم بر معده و روده انجام فعالیت های گوارشی به خوبی عمل کند.

هر ساله، میزان مصرف بادام در کشور رو به افزایش است و بازار بادام درختی مخصوصا در فصل بهار در موقع عید، از رونق زیادی برخوردار است. بازار بادام درختی تحت شرایط و عواملی فرق می کند یکی از این عوامل تاثیر گذار بر قیمت نهایی این محصول، هزینه هایی است که تولید کنندگان در مراحل اولیه صرف می کنند. هر چه میزان این هزینه ها بیشتر باشد، قیمت نهایی این محصول رو به افزایش می باشد .

یکی دیگر از عوامل تاثیر قیمت بر بادام درختی، نحوه‌ی خرید و فروش آن می باشد. خرید بادام درختی به صورت عمده، به صرفه تر می باشد. چون در این صورت، تولید کنندگان و فروشندگان با کاهش و حذف هزینه های اولیه و واسطه ها بهترین و مناسب ترین قیمت را برای این محصول انتخاب می کنند.

بنابراین شما خریداران محترم می توانید، محصول مورد نیاز خود را به صورت عمده از سایت های اینترنتی معتبر خریداری کنید و یا با حضور به فروشگا های تولید این محصول، به صورت عمده با حذف واسطه ها آن را با قیمت مناسب و باکیفیت عالی خریداری کنید.

سفارش انبوه بادام درختی عمده صادراتی

پخش کننده انواع بادام درختی عمده صادراتی

بادام صادراتی ایران، دارای انواع مختلف می باشد و خرید و فروش انواع این بادام ها به شیوه های گوناگون انجام می شود. بادام، از خشکبار پر خاصیت می باشد. بادام صادراتی جمع آوری شده از باغ های کشاورزان، در فصل برداشت محصول صورت می گیرد. یک محصول خوب صادراتی به عواملی از جمله:

۱- میزان بارش

۲- گرمای منطقه

۳- میزان رطوبت ومیزان حاصلخیزی خاک را باید در نظر گرفت .

بادام، دارای ریشه های عمیق در خاک می باشد. در ایران مناطق زیادی تحت کشت این محصول قرار دارند. که محصولات خیلی از مراکز، مثل چهار محال بختیاری محصول خود را هر ساله به کشور هایی مثل هندوستان صادر می کنند.

فروش و توزیع بادام درختی به صورت عمده برای صادرات، به منظور خوراکی و دارویی می باشد. همچنین این محصول به صورت عمده خریداری می شود و با شور کردن آن، در آجیل ها مورد استفاده قرار می گیرد. از بادام برای تهیه روغن که هم مصرف خوراکی و هم دارویی دارداستفاده می شود.

بادام هایی که کیفیت صادرات را دارند، توسط شرکت های بازرگانی مربوطه به نقاط داخل و خارج کشور ارسال می شوند. همچنین، شرکت های فعالی که در زمینه ارسال کالا به مناطق دیگر می باشند، می توانند این محصول را به دیگر کشور ها ارسال کنند.

پخش کننده انواع بادام درختی عمده صادراتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *