مراکز بادام کاغذی صادراتی

بادام کاغذی صادراتی، در بهترین کیفیت و شکیل ترین بسته بندی های صادراتی روانه بازار می شوند و از آنجا به دست مصرف کنندگان می رسند. بادام، از مهمترین خوراکی های آجیل به شمار می رود و طرفداران زیادی در بین مردم سراسر دنیا دارد. درواقع این محصول دارای ارقام متنوعی می باشد. میوه حاصل از آنها، از لحاظ مختلف متغیر است. بادام کاغذی، یکی از مرغوب ترین این میوه در بازار است که بازار پسندی خارق العاده ای دارد‌.

 

 

 

مراکز عرضه بادام کاغذی صادراتی

بادام کاغذی چه خصوصیاتی دارد؟

 

کشور ایران، سطح زیر کشت زیادی از باغات بادام کاغذی را دارد. از این رو، از بزرگترین تولید کنندگان بادام محسوب می شود. همچنین این محصول را در بازار های سراسر دنیا توزیع می کند. مغز بادام به دلیل حمل و نقل آسان و قابلیت انبارداری زیاد، طرفداران زیادی در خارج از کشور پیدا کرده است. همچنین، بسیاری از کشور های همجوار خواهان آن می باشند.

 

بادام کاغذی چه خصوصیاتی دارد؟

  1. بادام پوست کاغذی، یکی از بهترین انواع بادام و آجیل های جذاب و دوست داشتنی است که از ارقام متنوعی تولید می گردد. پوسته چوبی در این میوه، نازک و کاغذی است. استحکامش به اندازۀ پوسته اصلی آن نیست. از این رو با کمی فشار دادن توسط دست، به سادگی شکسته و جداسازی می شود. به همین دلیل، این نوع از بادام به بادام پوست کاغذی معروف شده است.
  2. یکی از انواع مهم بادام پوست کاغذی، بادام منقا می باشد که برای مصارف مختلف به کار می رود. بادام پوست کاغذی منقا، یکی از مرغوب ترین و بهترین این محصول در بازار ایران می باشد. همچنین به صورت شور، بوداده و خام، طعم دار در آجیل استفاده می شود که یکی از لوکس ترین مغز های آجیل نیز محسوب می شود.
  3. از دیگر رقم های بادام که دارای پوسته نازک می باشد، می توان به بادام مامایی اشاره کرد. این رقم از بادام دیر گل بوده ولی در عین حال میوه های آن زودرس می باشد و زودتر از سایر ارقام بادام روانه بازار می گردند. از این رو نیاز بازار به این محصول را تامین می کنند.

 

 

بادام کاغذی چه خصوصیاتی دارد؟

قیمت روز بادام کاغذی صادراتی

 

بادام، از با ارزش ترین محصولات باغی تولید شده در ایران است که مشتریان زیادی از سراسر دنیا دارد. کشور هایی نظیر چین، امارات متحده عربی، عراق و همچنین کشور های حاشیه خلیج فارس همچون عمان و عربستان سعودی از مشتریان پرو پا قرض بادام پوست کاغذی می باشند. از این رو می توان گفت که بادام پوست کاغذی به سبب ویژگی های مثبتی که دارد، توانسته مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

 

قیمت بادام کاغذی نسبت به بادام سنگی، بیشتر می باشد اما این شرکت فروش به دلیل خرید مستقیم بادام از کشاورزان ایرانی، این محصولات را با قیمت مناسب به بازار های جهانی عرضه می کند.

قیمت روز بادام کاغذی صادراتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *