معرفی بادام درختی مامایی

معرفی بادام درختی مامایی


بادام درختی مامایی با طعم شیرین ملایم  یک آجیل پر خاصیت و خیلی خوشمزه است که قطعا از خوردن آن سیر نخواهید شد هرچند برای بهره مندی از منافع هرچیزی باید اعتدال در مصرف را رعایت کرد. خاستگاه کلی، بادام ایران می باشد که امروزه در خیلی از مناطق بادام به صورت خودرو سبز می شود.

شرکت فدک بزرگترین تولید کننده و صادرکننده ی بادام می باشد. بادام مامایی از معدود اقلام بادام صاداراتی ایران، در چهل سال اخیر می باشد. به دلیل خواص سحرآمیز بادام مامایی، در عرصه ی جهانی خواهان بالایی دارد. شرکت فدک ، از جمله مراکز فروش این کالا می‌باشد که با کیفیت ترین نوع بادام را با قیمت مناسب و کیفیت بالا هم به صورت بسته بندی و هم به صورت فله به مشتریان عرضه می‌نماید تا خریداران بتوانند، با هر میزان هزینه بهترین نوع این خوراکی ها را تهیه نمایند.شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق  تماس مستقیم و یا ارتباط در واتساپ با ما در  ارتباط باشید!

 

معرفی بادام درختی مامایی
معرفی بادام درختی مامایی

بادام مامایی دارای مشخصاتی منحصر به فرد مثل رنگ طلایی مغز است. بادام مامایی به مدت هشت سال در پوست چوبی سخت و یکسال بصورت مغز بدون هر گونه آسیب و تغییر رنگ قابل نگهداری و انبارداری است. میوه (مغز هسته) این بادام ذاتا جفت مغز بوده و درصد کمی از آن تک مغز می باشد. تیپ های مختلف این رقم، تمامی از مغزهای طلایی و ماندگاری بالای محصول برخوردار بوده و تفاوت در جفت یا تک بودن مغز، اندازه میوه شکل میوه و سن و باردهی آن می باشد.

مشخصات ظاهری بادام درختی مامایی:

معرفی بادام درختی مامایی
معرفی بادام درختی مامایی

مغز بادام درختی مامایی، شکلی شبیه اشک دارد و  دانحنایی در بدنه ی آن دیده می شود. پوست سختش با دست قابل جدا کردن نمی باشد. پوسته ی مغز آن قهوه ای روشن می باشد. بدلیل خواص عالی بادام درختی مامایی بعد از خیساندن، پوست سبوسی آن را نمی گیرند.

برخی مغز بادام را پس از پوست گرفتن خیس می کنند و پوسته ی سبوس مانندش را می گیرند، این کار باعث می شود شیرینی این مغز بیشتر شده و خوشمزه تر گردد. اما این عمل خواص بادام را کاهش می دهد، زیرا خود همان پوسته ی مغز بادام (که سبوس است) بسیار خواص مفیدی دارا می باشد.

جالب است بدانید به دلیل محبوب بودن بادام، نام های آجیل جدیدی مثل بادام زمینی و بادام هندی از نام بادام استخراج شده که وجه تسمیه ی درستی نمی باشد. ولی با توجه به نام های این دو آجیل برای اشتباه نشدن به این آجیل بادام درختی هم می گویند.

ما نیز در گروه فدک این محصول را به صورت عمده تقدیم شما مشتریان عزیز می کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

خواص مغز بادام درختی مامایی:

بادام مامایی تاثیر به سزایی در تقویت حافظه ی افراد داشته و مرسوم ترین شیوه ی مصرف آن، پس از گرفتن پوست سخت خرد کردن مغز بادام مامایی و مخلوط کردن با آبجوش و عسل می باشد. از دیگر سودمندی های بادام مامایی می توان به دلیل کلسیم بالای این بادام به پیشگیری از پوکی استخوان اشاره نمود. بادام مامایی باعث تقویت قوای جنسی آقایان می شود و همچنین به دلیل اینکه شیر مادرانی که فرزند به دنیا آورده اند را زیاد می کند این اسم (مامایی) رابر آن گذاشته اند.

نحوه مصرف بادام مامایی:

خود بادام مامایی (بصورت خشک یا خیسانده) برای یک میان وعده ی عصرگاهی عالی می باشد. سبوس آن را هرگز نگیرید، چون طعم سبوس آن هم دلچسب می باشد. اما می توان مغزها را پودر کرد و با عسل و برخی ادویه جات ترکیب نمود. یا به همراه عسل در شیر ریخت و یک کوکتل لبنی پرخاصیت درست کرد.

عمده بادام درختی مامایی صادراتی

شرکت عرضه بادام درختی بدون پوست ارزان

پخش کننده بادام درختی صادراتی

قیمت توت خشک سفید مشهدی | دی ماه 1401 | گروه فدک

بادامبادام درختیبادام درختی صادراتیبادام درختی پرک شدهبادام درختی شیرینبادام درختی صادراتیبادام درختی ماماییبادام ماماییبادام مامایی خوشه ایخشکبار مغز بادام درختیمغز بادام درختی اعلا

از کجا بادام بخریماز کجا بادام درختی بخریمانواع مغز بادام درختی ایرانیبادامبادام درختیبادام درختی پرک شدهبادام درختی خشکبادام درختی درجه یکبادام درختی صادراتیبادام درختی عمده ارزانبادام درختی فدکبادام درختی ممتازبادام کاغذی درجه یکبازرگانی بادام درختیپرک بادام درختی درجه یکخرید بادامخرید بادام درختیخرید بادام درختی سنگیخرید بادام درختی ماماییخرید عمده بادام درختیخلال بادام درختی لوکسقیمت بادام درختی سنگیقیمت بادام درختی ماماییقیمت بادام روغن گیریقیمت پرک و خلال بادام درختیقیمت مغز بادام درختی صادراتیقیمت مغز بادام شاهرودیقیمت مغز بادام مامایی درجه یکلپه بادام جهت روغن گیریمغز بادام درختی افغانمغز بادام درختی شیرینمغز بادام درختی مامایی درجه یکمغز بادام درختی ممتازمغز بادام سنگی درجه یکمغز بادام شاهرودی درجه یک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *