خواص بادام سنگی بازرگانی فدک

معرفی بادام سنگی

همراهان عزیز فدک عرض ادب و احترام داریم خدمت شما، امیدواریم حال دل تون عالی باشه. ممکنه اسم بادام سنگی به گوش تون خوره باشه، ما در این پست قصد معرفی بادام سنگی به شما عزیزان رو در این پست داریم، لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

آجیل سبک و خوشمزه مانند بادام کم پیدا می شود. به قدری این آجیل پرخاصیت است که اولویت اول (د ر بین آجیل ها) متخصصان تغذیه برای مراجعانشان می باشد. خاستگاه این آجیل ایران (فرهنگی) می باشد. در نقاط مختلف فلات ایران بصورت دیم سبز می شود. امروزه اما کشور امریکا اولین و بزرگترین تولید کننده ی بادام می باشد. پس از آن اسپانیا و بعد هم مراکش و ترکیه قرار دارند.

مشخصات ظاهری بادام سنگی:

پوست بادام سنگی به نسبت دیگر انواع بادام سفید تر و سخت تر بوده و این سخت بودن باعث می شود نفوذ حشرات کم شده و بادام سالمتر بماند. شکل پوست بادام سنگی همانند مغز بادام سنگی اشکی بوده و انتهایش مدور می باشد. بعد از شکستن پوسته ی سفید بادام سنگی مغز بادام نمایان می شود که پوسته ای سبوسی دارد. این پوسته شیرینی را کم می کند، اما خواصش از مغز بادام سنگی هم بیشتر می باشد.

شما عزیزان می توانید بهترین نوع بادام درختی را از بازرگانی فدک با بهترین قیمت خریداری نمایید.جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق  تماس مستقیم و یا ارتباط در واتساپ با ما در  ارتباط باشید!

در کشور امریکا که بزرگترین تولید کننده ی بادام است،شهر کالیفرنیا رتبه ی نخست تولید را به خود اختصاص داده است. همه ی این درخت ها برای استحصال محصول کاشته نمی شوند و مقادیر بالایی از آن هم برای جنبه ی زیبایی و تزیینی کاشته می شوند. شکوفه های بادام از دیدگاه ظاهری به زیبایی شکوفه های گیلاس هستند.

توجه باید داشته باشیم آجیل هایی مثل بادام هند، بادام برزیلی، بادام زمینی که همگی واژه ی بادام را به یدک می کشند، گیاهان متفاوتی می باشد و این چندان صحیح نیست. از این رو برای اشتباه نشدن به بادام سنگی گاها بادام درختی هم گفته می شود. جهت دریافت مشاوره رایگان برای خرید عمده بار بادام درختی لطفا با ما در ارتباط باشید!

 

خواص مغز بادام سنگی:

از دیدگاه طب سنتی بادام سنگی طبعی معتدل و تر دارد. با شیرین تر شدن طبع آن گرم می شود. انرژی این آجیل اندکی از دیگر انواع مغز ها پایین تر است و تقریبا پانصد و هفتاد کالری در هر صدگرم مغز بادام سنگی وجود دارد. این محصول سرشار از ویتامین A و E بوده و به عنوان تامین ویتامین E می توان به آن نگریست.

همچنین شما عزیزان می توانید با تهیه بادام درجه یک و مرغوب در خانه نیز روغن بادام و شیر بادام استخراج کرد که هر دو حاوی ویتامین دی نیز می باشند. در طب سنتی بادام را برای عملکرد نسبی مغز توصیه می کنند و اثبات شده که روند پیر ذهنی را کنترل می کند. مواد معدنی فسفر و منیزیم را در حد وفور داشته و منبع خوبی برای تامین آهن و کلسیم می باشد.

 

شیوه مصرف بادام سنگی:

یک نکته مهم در مصرف بادان سنگی شیوه صحیح مصرف آن است. بادام سنگی به نسبت دیگر انواع بادام کمتر دچار پوسیدگی و سم افلاتوکسین می شود. مغز بادام در بادام سنگی تازه تر می ماند و نیاز به قرار دادن در یخچال ندارد. آن را پوست کرده و در آب خیسانده و مغز درسته را در سالاد بریزید.

در صورتی که از پروتئین های حیوانی پرهیز می کنید می توانید از مغز بادام زمینی، شیر بادام استخراج نموده و پروتئین و حتی ویتامین دی آن را میل نمایید. شیر بادام کالری پایین و مواد معدنی بیشتری نسبت به مغز بادام دارد. ویتامین دی موجود در شیر بادام از پوکی و شکنندگی استخوان ها جلوگیری می نماید.

 

مطالب پیشنهادی جهت مطالعه:

شرکت پخش بادام سنگی درختی ارزان

بازار فروش توت خشک محلی دستچین شده

فروش استثنایی توت خشک قرمز در بازار

مرجع خرید انجیر خشک له شده

قیمت عرضه انجیر خشک 3A تازه

 

بادام درختیبادام درختی پوست نازکبادام درختی ارزانبادام درختی ایرانیبادام درختی ایرانی ارزانبادام درختی با پوستبادام درختی بدون پوستبادام درختی بسته بندی شدهبادام درختی پرک شدهبادام درختی پوست کاغذیبادام درختی پوست نازکبادام درختی تازهبادام درختی تازه اعلابادام درختی خامبادام درختی خوشه ایبادام درختی درجه یکبادام درختی ربیعبادام درختی ریز کاغذیبادام درختی سبزبادام درختی سبز خامبادام درختی سنگیبادام درختی سنگیبادام درختی شوربادام درختی شور کیلوییبادام درختی شیرینبادام درختی شیرینبادام درختی شیرین خامبادام درختی شیرین ماماییبادام درختی صادراتیبادام درختی عمده ارزانبادام درختی عمده ارگانیکبادام درختی عمده درشتبادام درختی کاغذیبادام درختی کاغذی شوربادام درختی کوهیبادام درختی کیلوییبادام درختی ماماییبادام درختی مرغوببادام درختی منقابادام سنگیبادام سنگیبادام سنگی عمدهبادام شیرین ماماییبادام کاغذیبادام کاغذی تازهبادام ماماییبادام مامایی خوشه ایبادام مامایی خوشه‌ای درجه یکبادام مامایی شوربادام مامایی شورخشکبار مغز باداممغز بادام خام ایرانیمغز بادام درختیمغز بادام درختی اعلا

از کجا بادام بخریماز کجا بادام درختی بخریمانواع مغز بادام درختی ایرانیبادامبادام درختیبادام درختی پرک شدهبادام درختی خشکبادام درختی درجه یکبادام درختی صادراتیبادام درختی عمده ارزانبادام درختی فدکبادام درختی ممتازبادام کاغذی درجه یکبازرگانی بادام درختیپرک بادام درختی درجه یکخرید بادامخرید بادام درختیخرید بادام درختی سنگیخرید بادام درختی ماماییخرید عمده بادام درختیخلال بادام درختی لوکسخواص مغز بادام سنگیشیوه مصرف بادام سنگیقیمت بادام درختی سنگیقیمت بادام درختی ماماییقیمت بادام روغن گیریقیمت پرک و خلال بادام درختیقیمت مغز بادام درختی صادراتیقیمت مغز بادام شاهرودیقیمت مغز بادام مامایی درجه یکلپه بادام جهت روغن گیریمشخصات ظاهری بادام سنگیمعرفی بادام سنگیمغز بادام درختی افغانمغز بادام درختی شیرینمغز بادام درختی مامایی درجه یکمغز بادام درختی ممتازمغز بادام سنگی درجه یکمغز بادام شاهرودی درجه یک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *