مغز بادام افغان I خرید و قیمت

مغز بادام افغان I خرید و قیمت


خرید مغز بادام افغان با قیمت مناسب

مغز بادام افغان یکی از مغز بادام های وارداتی است که به دلیل طعم لذیذ و خواص بسیار زیاد در ایران متقاضیان و طرفداران زیادی دارد.

مغز بادام افغان I خرید و قیمت
مغز بادام افغان I خرید و قیمت

از نظر شکل ظاهری بسیار به انواع مدلهای خارجی شباهت دارد. بادام صادراتی افغان فدک با توجه به تنوع در طعم و نوع و بسته بندی دارای طرفدارن بسیاری در خارج و داخل ایران میباشد.
مغز بادام افغان به صورت خام و بو داده در در فروشگاه انلاین گروه بازرگانی فدک به فروش می رسد همچنین جالب است بدانید نوع بو داده غیر نمکی آن برای تهیه و تولید کره بادام کاربرد دارد.

شما میتوانید برای خرید این محصول باکیفیت با کارشناسان ما در گروه بازرگانی فدک در تماس باشید.

خرید بادام افغان به صورت اینترنتی:

مغز بادام افغانی در زمره محصولات خشکباری قرار دارد که در ایران مصرف بالایی برای ان گزارش شده است.
بازرگانی فدک یکی از معتبرترین مراکز توزیع این محصول به شمار می رود. شما می توانید برای خرید مغز بادام افغان یاکیفیت و با قیمت مناسب با کارشناسان گروه بازرگانی فدک از اینجا در ارتباط باشید
این محصول را در هر تناژی به صورت عمده و یا جزئی سفارش دهید و آن را در بسته های شکیل درب منزل تحویل بگیرید.
خرید بادام افغان به صورت اینترنتی در حجم بالاتری نسبت به دیگر بادام های خارجی معامله می گردد.

قیمت مغز بادام افغانی:

همانظور که قبلتر گفتیم بادام افغان مشابه مدلهای بادام ایرانی است که دارای قیمت کمتر و مناسبتری می باشد اما در نهایت قیمت این محصول بستگی دارد که ایا در کشور مبدا کمتر تولید شود و یا حتی سخت و مشکل بودن ارسال بار در افزایش قیمت آن بسیار تاثیرگذار می باشد.

اما در حالت کلی حجم فروش بادام افغانی در داخل ایران بسیار بالا است.
قیمت روز به عوامل مختلفی از جمله:

  • تازگی محصول
  • سایز محصول
  • کشیدگی محصول
  • بسته بندی شیک و مناسب محصول

همچنین برای اطلاع از قیمت روزانه بادام افغانی می توانید به سایت بازرگانی فدک مراجعه کنید.

تهیه بادام خام تازه و بادام کاغذی امروز در نرخ های گوناگون و مناسب از طریق سایت گروه بازرگانی فدک نیز امکان پذیر است و مشتریان از سراسر کشور می توانند از این طریق محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

لینک های مفید برای شما :

عمده بادام درختی مامایی صادراتی

شرکت عرضه بادام درختی بدون پوست ارزان

پخش کننده بادام درختی صادراتی

قیمت توت خشک سفید مشهدی | دی ماه 1401 | گروه فدک

بادامبادام درختیبادام درختی صادراتیبادام درختی پرک شدهبادام درختی شیرینبادام درختی صادراتیبادام مامایی خوشه ایمغز بادام درختی

از کجا بادام بخریماز کجا بادام درختی بخریمانواع مغز بادام درختی ایرانیبادامبادام درختیبادام درختی پرک شدهبادام درختی خشکبادام درختی درجه یکبادام درختی صادراتیبادام درختی عمده ارزانبادام درختی فدکبادام درختی ممتازبادام کاغذی درجه یکبازرگانی بادام درختیپرک بادام درختی درجه یکخرید بادامخرید بادام درختیخرید بادام درختی سنگیخرید بادام درختی ماماییخرید عمده بادام درختیخلال بادام درختی لوکسقیمت بادام درختی سنگیقیمت بادام درختی ماماییقیمت بادام روغن گیریقیمت پرک و خلال بادام درختیقیمت مغز بادام درختی صادراتیقیمت مغز بادام شاهرودیقیمت مغز بادام مامایی درجه یکلپه بادام جهت روغن گیریمغز بادام درختی افغانمغز بادام درختی شیرینمغز بادام درختی مامایی درجه یکمغز بادام درختی ممتازمغز بادام سنگی درجه یکمغز بادام شاهرودی درجه یک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *