نکات مهم خرید بادام درختی با کیفیت بازرگانی فدک

نکات مهم خرید بادام درختی با کیفیت بازرگانی فدک


نکات مهم خرید بادام درختی

همراهان گروه فدک سلام، امیدواریم حالتون خوب باشه!  امروز قصد داریم با نکات مهم خرید بادام درختی با کیفیت در خدمت شما باشیم. در زمان خرید بادام حتما با گزینه های متفاوتی روبه رو می شوید.

اگر در زمینه توزیع و فروش بادام درختی فعال باشید میدانید که بادام درختی در انواع و اقسام متعددی به فروش می رسد. برخی از آن ها با پوست به فروش می رسد، برخی به شکل مغز بادام و برخی نیز به شکلخلال بادام.

برخی بادام درختی را به صورت بوداده و یا خام نیز در اختیار خریداران قرار می دهند.بادام درختی با پوست دو نوع مختلف است:

بادام درختی پوست کاغذی و سنگی. توجه نمایید که هنگام خرید،بادام کهنه نخرید. بادام های کهنه در پوسته خود کوچیک می شوند. برای این که متوجه شوید بادامی که خریداری می کنید تازه است یا کهنه یک بادام را بردارید  و در کنار گوش خود تکان دهید. چنان چه صدا داد یعنی مغز بادام کوچک شده و بادام کهنه است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر  از طریق  تماس مستقیم و یا ارتباط در واتساپ با ما در  ارتباط باشید!

 

نکات مهم خرید بادام درختی با کیفیت  بازرگانی فدک
نکات مهم خرید بادام درختی با کیفیت بازرگانی فدک

برای اطمینان بیشتر می توانید مغز بادام را شکسته و داخل آن را مشاهده نمایید. چنان چه کاملا سفید و یک دست بود، پس بادام تازه و با کیفیت است.

چنان چه زرد رنگ بود یا خطوطی مانند لانه زنبور روی آن تشکیل شده بود، کیفیت مناسبی ندارند. بادام کهنه هیچ گونه ضرری ندارد ولی طعم و مزه آن مثل بادام تازه خوشمزه نیست.

بادام درختی به هیچ عنوان نباید بو یا طعم کهنگی، کپک زدگی، ترشیدگی و یا تندی بدهد. اگر احیاناً در بادام درختی حفره یا حشره مشاهده نمودید اطمینان داشته باشید آن آجیل کهنه، قدیمی و فاقد کیفیت است. سعی کنیدبادام درختی خامو بدون هیچ گونه فرآوری شده خریداری نمایید.

نکات مهم خرید بادام درختی با کیفیت  بازرگانی فدک
نکات مهم خرید بادام درختی با کیفیت بازرگانی فدک

روش نگهداری بادام درختی

بادام درختی  را در جای خشک و خنک نگهداری نمایید. همچنین بادام درختی را دور از نور آفتاب قرار دهید. آنتی اکسیدان های موجود دربادام در صورت مهیا بودن شرایط نگهداری تا مدت طولانی می توانند حفظ شوند.

از بین بردن حشرات احتمالی بادام درختی:

بادام درختی حاوی چربی زیادی است، پس این دانه به دلیل دارا بودن چربی زیاد ممکن است در معرض هوای آزاد فاسد شود. به این نکته توجه نمایید که بعد از خرید آن باید بادام را دو روز در فریزر نگهداری کنید تا حشرات و تخم آفات احتمالی آن به صورت کامل از بین بروند.

ممکن است حشرات با چشم دیده نشوند. بنابراین بادام خام بسته بندی شده در شرایط خنک و تاریک را می توانید تا دو سال نگهداری کنید. همچنین برای بادام درختی بوداده می توانید تا یک سال نگهداری کنید. چنان چه در یخچال یا فریزر نگهداری شود ممکن است این زمان افزایش یابد.

نگهداری بادام درختی در خارج از فریزر

جالب است بدانید، پاکت های کاغذی به سبب جذب رطوبت و عدم انتقال نور انتخابی مناسب برای نگهداری بادام هستند. می توانید یک کارتن را آماده و کف آن را روزنامه قرار دهید. سپس بادام را درون پاکت های کاغذی بسته بندی کرده و درون کارتن قرار دهید. سپس مجددا روی بادام درختی را روزنامه قرار دهید و آن را در یک مکان سرد و خنک نگهداری نمایید.

 

نکات مهم خرید بادام درختی با کیفیت  بازرگانی فدک
نکات مهم خرید بادام درختی با کیفیت بازرگانی فدک

 

مطالب مفید جهت مطالعه:

بازار خرید بادام درختی سبز

فروشندگان عمده بادام درختی با پوست ضخیم

بازار خرید کلی توت خشک صنعتی

بازرگانی فدک فروشگاه عمده توت خشک سفید ایرانی

قیمت توت خشک سفید مشهدی | دی ماه 1401 | گروه فدک

بادامبادام درختی منقابادام درختیبادام درختی صادراتیبادام درختی ایرانی خامبادام درختی باپوستبادام درختی بدون پوست ارزانبادام درختی بدون پوست خامبادام درختی بودادهبادام درختی تازه صادراتیبادام درختی تازه کیلوییبادام درختی خام صادراتیبادام درختی خوشه ای تازهبادام درختی ربیعبادام درختی ریز پوست کندهبادام درختی ریز کاغذیبادام درختی سنگیبادام درختی شوربادام درختی شور کیلوییبادام درختی شیرینبادام درختی شیرین خامبادام درختی شیرین مرغوببادام درختی عمده ارزانبادام درختی عمده ارگانیکبادام درختی عمده درشتبادام درختی کوهیبادام درختی ماماییبادام درختی نمکیبادام سنگیبادام کاغذیبادام مامایی

از بین بردن حشرات احتمالی بادام درختیاز کجا بادام بخریماز کجا بادام درختی بخریمانواع مغز بادام درختی ایرانیبادامبادام درختیبادام درختی پرک شدهبادام درختی خشکبادام درختی درجه یکبادام درختی صادراتیبادام درختی عمده ارزانبادام درختی فدکبادام درختی ممتازبادام کاغذی درجه یکبازرگانی بادام درختیپرک بادام درختی درجه یکخرید بادامخرید بادام درختیخرید بادام درختی سنگیخرید بادام درختی ماماییخرید عمده بادام درختیخلال بادام درختی لوکسروش نگهداری بادام درختیقیمت بادام درختی سنگیقیمت بادام درختی ماماییقیمت بادام روغن گیریقیمت پرک و خلال بادام درختیقیمت مغز بادام درختی صادراتیقیمت مغز بادام شاهرودیقیمت مغز بادام مامایی درجه یکلپه بادام جهت روغن گیریمغز بادام درختی افغانمغز بادام درختی شیرینمغز بادام درختی مامایی درجه یکمغز بادام درختی ممتازمغز بادام سنگی درجه یکمغز بادام شاهرودی درجه یکنکات مهم خرید بادام درختینگهداری بادام درختی در خارج از فریزر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *