خشکبار اعلا

این محصول علاوه بر پیشرفت مالی که برای فروشندگان به همراه دارد، همچنین برای مصرف کنندگان ویژگی ها و خاصیت زیادی برای بدن دارد.  در ادامه، با تمام ویژگی ها و فواید آن همچنین نحوه صادرات و واردات این محصول آشنا خواهیم شد. وجود ویژگی و مزایایی که در بادام درختی وجود دارد، باعث افزایش روز به روز مشتریان آن می شود.

 

خشکبار اعلا

بررسی ویتامین های موجود در بادام درختی تازه

بادام، یک نوع خوراکی است که در دسته خشکبار و آجیل های متنوع است. آجیل ها از انواع مختلفی مثل فندوق، پسته، نخود، بادام زمینی، گردو، تخمه و بادام درختی تشکیل می شوند که امروز می خواهیم با خواص بادام درختی آشنا شویم. بادام از چند نوع زمینی، درختی و خاکی درست شده است. معمولاً در باغات و زمین های کشاورزی یافت می شود.

 

 

وجود ویتامین و پروتئین های بسیار زیاد داخل بادام، برای بدن انسان همچنین تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مقوی است. بادام درختی، به چند روش قابل مصرف است که در روش اول، به این مبنا است که خوردن بادام بدون مخلوط مواد افزودنی بیشترین کالری و انرژی را به صورت مستقیم به بدن منتقل می کند. خوردن حداقل چهار الی پنج دانه بادام درختی خام در کنار صبحانه و عصرانه یا حتی در هر موقعیت، باعث افزایش و تقویت بدن انسان می شود.

 

 

همچنین این خشکبار را، به صورت پودر شده یا خرد شده در داخل غذا های مثل میرزا قاسمی، فسنجون، سبزی پلو، زرشک پلو به صورت خلال شده استفاده می شود. همچنین به صورت خلال شده یا پودر شده، برای استفاده در داخل دسر های مثل شله زرد، ژله های میوه‌ای، شیر برنج که به صورت مخلوط شده یا تزئینات رویه کاربرد دارد. همچنین برای تزئین رویه کیک، شیرینی های مختلف بیشترین استفاده و فایده را دارد که علاوه بر زیبایی مزایای زیادی هم دارد.

 

همچنین با توجه به تمام ویژگی های که برای بدن انسان به همراه دارد، مضرات و ضرر های هم دارد که یکی از این مضرات، استفاده بیش از حد آن برای افرادی که مشکلات چربی، کلیوی دارند مناسب نیست. زیرا وجود چربی و کلسترول بالای بادام، برای افرادی چربی بالا دارند مناسب نیست. مصرف آن به صورت یک نواخت اصلا مناسب نیست پس نباید در خوردن آن افراط کرد.بررسی ویتامین های موجود در بادام درختی تازه

راهنمای کاشت تا برداشت بادام درختی ارگانیک

بادام درختی ارگانیک، یک نوع محصولی است در اولین مرحله به صورت بذر و نهال به باغات و مزارع ارتقاء داده می شود. کشاورزان با تلاش و زحمت شبانه روزی به این بذر ها، از طریق آب، هوا،نور خورشید، خاک حاصلخیز، بهترین کود ها رسیدگی می کنند. همچنین کشاورزان محترم با تلاش خود و استفاده از کود های شیمیایی و مکمل های مناسب، به درخت های بادام رسیدگی می کنند.

 

پس از کاشت، با تمام توجه به درختان و باروری آنها پس از مدتی طولانی و رسیدن به موقع و فصل مورد نظر کشاورزان این محصول را از درختان به صورت تک تک جدا می کنند. سپس در داخل سبد های پلاستیکی مورد نظر قرار می دهند و به بازار فروش عرضه می کنند. همچنین در مورد درآمدزایی در این زمینه، باید گفت که به میزان هر کیلو و سبد صادر شده مبلغ مناسبی را دریافت می کنند و بسیار درآمد بالایی هم کسب می کنند‌.

 

 

در باغات در کنار کشاورزان، همیشه باید یک فرد خبره و مهندسان کشاورزی حضور داشته باشند تا برای جلوگیری از آفات و آسیب های درختان با فکر و اندیشه خود راه‌ حلی پیدا کنند. در کنار تمام فواید و باروری آن، سختی ها و زحماتی هم دارد که باید از پس آن به نحو احسن انجام شود.

 

راهنمای کاشت تا برداشت بادام درختی ارگانیک

پخش بادام درختی تازه

پس از عرضه بادام درختی به بازار، از باغات این محصول به چند شاخه تبدیل می شود. در شاخه اول، به صورت عمده است و مشتریان خاص خود را دارد. تاجران بادام، این محصول را به صورت عمده به بازار عرضه می کنند. در شاخه بعدی، به روش کیلویی است. این محصول به صورت پوست شده و با پوست رویه بادام به مغازه های مختلف بادام فروشی یا آجیل فروشی به صورت کیسه‌ای ارائه داده می شود.

 

همچنین روش بعدش به این منوال است که این نوع آجیل را، به کارخانه ها و شرکت های بسته بندی عرضه می کنند و محصول را در بسته بندی های مختلف و جعبه های کارتونی با وزن مناسب، تولید می کنند. بادام های درختی به صورت خام، پودر شده و خلال شده عرضه می شود. از این رو شما می توانید، با توجه به سلیقه و مصارف خانگی خود خریداری کنید.

 

پخش بادام درختی تازه

توزیع عمده بادام درختی تازه اعلا

در نتیجه فروش بادام درختی به صورت عمده، کیلویی، بسته بندی شده است. برای خرید به صورت کیلویی، شما می توانید با مراجعه به مغازه های مثل آجیل فروشی محصول را خریداری کنید و قیمت مورد نظر را بپردازید. همچنین می توان، با مراجعه به عطاری ها و سوپر مارکت یا حتی فروشگاه های زنجیره‌ای مواد غذایی، محصول را در بسته بندی به صورت خلال شده یا پودر شده خریداری کنید. هر کدام از نظر قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

 

لذا در ادامه و آخرین روش برای خرید بادام درختی عمده که اگر فروشنده و تاجر بادام و آجیل در سطح شهر هستید، می توانید از طریق کشاورزان و باغداران بادام درختی را به صورت عمده خریداری کنید و خرید عمده به نسبت خرید جزئی به صرفه تر است.

 

توزیع عمده بادام درختی تازه اعلا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *